ZIŅAS

"Nabaklab" varēs izbaudīt "sāpju šovu"

Nabaklab 05.08.2015. 19:19
Sestdien, 8. augustā klubā „Nabaklab” notiks cirka mākslinieka Samora Squid un viņa kolēģu šovs. Par muzikālo noskaņu vakara gaitā rūpēsies somu grupas „Cleaning Women” līderis CW01.

Samora Squid un viņa biedri klubā „Nabaklab” piedāvās ko Latvijā reti sastopamu – ar angļu valodas terminu sideshow apzīmējamu izklaidi, kas sevī ietver dažādus neierastus cirka priekšnesumus – gan spēles ar uguni, gan zobenu rīšanu, cilvēka ķermeņa izturības un lokanības paraugdemonstrējumus, sāpju šovu un citas ekstravagantas izdarības, pasniedzot to visu bieži komiskā, pārspīlētā manierē un apvienojot ar dažādiem muzikāliem priekšnesumiem. Samora Squid Rīgā uzstāsies trīs cilvēku sastāvā.

Termins sideshow radies 20. gadsimta sākumā kā apzīmējums no lielā cirka neatkarīgām, taču blakus stāvošām izrādēm, kas ierasti savās programmās iekļāva savdabīgus, ekstravagantus šovus, bieži domātus pieaugušajiem.

Vakara gaitā uz „Nabaklab” skatuves kāps eksperimentālās mūzikas mākslinieks Risto Pūrunens (Risto Puurunen), jeb CW01 – viens no ietekmīgās somu avangarda mūzikas grupas „Cleaning Women” dalībniekiem un tās neparasto mūzikas instrumentu radītājiem. Koncertā viņam pievienosies vairāki draugi, mākslinieku apvienības „Kinobox Obscura” dalībnieki. Šo mūziķi noteikti atpazīs arī šīgada festivāla „Laba Daba” apmeklētāji, kuri šo neparasto uzstāšanos varēja redzēt uz „Eža” skatuves sestdien, 1. augusta pēcpusdienā.

„Nabaklab” atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, pasākuma sākums plkst. 21:00.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

12.dec
ceturtdiena

Eluveitie, Lacuna Coil, Infected Rain

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
12.dec
ceturtdiena

Mortons

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga
13.dec
piektdiena

Piektdiena, '13.

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
13.dec
piektdiena

Tesa un Židrūns

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
13.dec
piektdiena

Pūķa Gars

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia

FORUMS