ZIŅAS

„Nabaklab” notiks tematisks vakars „Tribute To Club 27”

Nabaklab 03.09.2015. 11:06
4. septembrī klubā „Nabaklab” notiks koncerts un lektorijs ar nosaukumu „Tribute To Club 27”, kura laikā tiks atskaņota Dženisas Džoplinas, Džima Morisona un Džimija Hendriksa mūzika.

Mūzikas vēsturē izsenis runāts par tā saucamo „klubu 27” un tā fenomenu, ko radījuši daudzu leģendāru un populāru mūziķu nāves gadījumi 27 gadu vecumā, vēl pie tam, tas bieži vien noticis tieši, atrodoties viņu slavas zenītā. Par šo fenomenu un minētajiem mūziķiem pirms vakara koncerta vairāk pastāstīs mūzikas apskatnieks Uldis Rudaks, kurš pavisam nesen – Cēsu Rokfilmu festivālā – runāja par vienu no šī „kluba” biedriem, rokmūziķi Kurtu Kobeinu.

Vakara muzikālā daļa gan vairāk veltīta konkrēti trim mūziķiem no „kluba 27” – Džimam Morisonam, Dženisai Džoplinai un Džimijam Hendriksam. Viņu kompozīcijas vairāk kā stundu garā koncertā atskaņos grupa ar tādu pašu nosaukumu – „Tribute To Club 27” – no Viļņas. Pēc koncerta par vakara muzikālo atmosfēru rūpēsies Uldis Rudaks.

„Nabaklab” atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, lektorija sākums plkst. 21:00, koncerta sākums 22:00.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

21.aug
trešdiena

Sudden Lights un Laika Suns brīvdabas koncertā Spīķeros

Spīķeri - radošais kvartāls, Maskavas iela 6 Riga
23.aug
piektdiena

Satarial in Riga // Stagnant Project

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
23.aug
piektdiena

Kas Tev Par Daļu koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
24.aug
sestdiena

Rokfestivāls Vērte 2019

Rūjiena, Rūjiena
24.aug
sestdiena

Rock In Riga

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga

FORUMS