ZIŅAS

Nabaklab koncertēs feministiskais pankroka duets Razor Cunts

Nabaklab 01.03.2017. 16:21
9. martā klubā "Nabaklab" uzstāsies feministiskais pankmūzikas duets “Razor Cunts” no Berlīnes, kā arī Latvijas pankroka leģendas “PND”.

Abus dumpinieciskos kolektīvus vieno ne tikai piederība pankrokam, bet arī nevairīšanās savās dziesmās saukt lietas īstajos vārdos, nereti klausītājus apzināti provocējot. Pārdomas par apkārt valdošajiem aizspriedumiem, attiecību sarežģījumiem, mēnešreizēm, seksualitāti ir vien pāris daudzveidīgās tematikas piemēri, par ko no sava skatpunkta stāsta katra no grupām.
 

"Razor Cunts" ir Berlīnē bāzēts riot grrrl žanram piederīgs duets, kurā darbojas Ambika Tompsone (čells, bungas, balss) un Džeina Fleta (čells, tamburīns, balss). Savu muzikāli radošo darbību viņas sāka 2014. gadā šaurā draugu lokā, kas piederīgs Vācijas lesbiešu, geju, biseksuālu un transpersonu kopienai. Gadu vēlāk duets “Razor Cunt” ierakstīja pirmās dziesmas izdeva debijas EP "Chickmeat", kas ir pamatā viņu pašreiz aktuālajai koncerttūrei dažādās Eiropas pilsētās. Līdzās muzikālajai darbībai dueta dalībnieces organizē feminisma un seksuālo minoritāšu kustībai piederīgus festivālus.Latviešu pankroka veterāni “PND” ir viena no tām grupām, kuras klausītāji nu jau vairākās paaudzēs zina no galvas gandrīz visu grupas repertuāru. Pārdzīvojuši vairākas sastāva maiņas, grupas dalībnieki turpināja radīt dziesmas, kuras nepārspīlējot var dēvēt par latviešu pankmūzikas klasiku. Pirmais un pagaidām vienīgais grupas albums “Kas tas ir PND?” nāk klajā 2008. gadā, savukārt jaunākais skaņdarbs “Viss tas ir sūds” uzticīgo klausītāju ausis sasniedza pagājušā gada sākumā. Šajā koncertā “PND” uzstāsies akustiski.Koncerta sākums plkst. 21.00. Ieejas maksa 5 EUR, iepriekšpārdošanā ticketshop.lv

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

22.feb
ceturtdiena

Jāņa Vanadziņa trio

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
23.feb
piektdiena

R.O.Q Military Party

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
23.feb
piektdiena

LVDS & Oculosoul & Aivis Gailitis

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
23.feb
piektdiena

Inokentijs Mārpls, Zaķis, Muamar Mubarek

Tautas Harmonijas Centrs, Valmiera, L.Laicēna 2a
23.feb
piektdiena

Future Jets @ Fontaine Palace

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja

FORUMS