ZIŅAS

Metālisti Frailty dodas albuma tūrē

Frailty 20.10.2017. 10:54
Pašmāju metāla grupa "Frailty" dosies koncertbraucienā pa Baltijas valstīm un Somiju.

"Šajā rudenī beidzot izraujamies mazā koncertbraucienā. Mūsdienās, viss mainās tik ļoti strauji, neprognozējami, paši paliekam tādi paši, kā klausītāji - vecāki, kūtrāki, izvēlīgāki, darbi, ģimenes, virtuālā vide. Šodien reti kura neatkarīgā  gupa dodas garākos braucienos, riskējot spēlēt koncertus darbadienās, bailēs par apmeklējumu – mēs paliekam uzticīgi mūzikai un tiem, kam tā ir svarīga, kaut vai uz vienu vakaru, bet dzīvajā", stāsta grupas vokālists Mārtiņš Lazdāns. Grupa jau iepriekš brīdināja klausītājus, ka koncerti būs, bet to nebūs daudz.

Kopā ar žanra kolēģiem no Baltkrievijas "Woe Unto Me" un "Nebulae Comes Sweet" Frailty apmeklēs visas Baltijas valstis un Somiju: 

Svētdien, 22. oktobrī – Viļņa, Lietuva, "Narauti"
Pirmdien, 23. oktobrī – Kauņa, Lietuva, "Lemmy"
Trešdien, 25. oktobrī – Jelgava, "Melno Cepurīšu Balerija"
Ceturtdien, 26. oktobrī – Rīga, "Melnā Piektdiena"
Piektdien, 27. oktobrī – Tallina, Igaunija "Maddis Dck"
Sestdien, 28. oktobrī – Turku, Somija, "Two"
Svētdien, 29. oktobrī – Vantaa, Somija , "RockBear"
Pirmdien, 30. oktobrī – Helsinki, Somija , "On The Rocks".

"Jauns albums, mūzikas apskatnieki, fani un kritiķi atzīst par labu esam. Par ko ir liels gandarījums. Protams, ir škrobe, ka esam ieslīguši pamatdarbos, nevarm izrauties garākos braucienos. Nāciet uz koncertiem, kad būs nākamais – šobrīd patiešām grūti pateikt. Un tas, ka mazāk koncertu gan nenozīmē, ka apstājas radošais process. Kaut kas jau atkal top..." pasmejas grupas ģitārists Edmunds, neatklājot detaļas par topošo materiālu, vien atklājot, ka pārsteigums būs.

Grupa radusies 2003. gadā, Rīgā, ar sākotnējo ideju spēlēt doom/death metal žanrā, kas uz to brīdi pašmāju skatuvē bija pavisam tukša niša. Laika gaitā, piedzīvojot dažādas sastāva maiņas, grupa izdevusi trīs pilnos albumus – "Lost Lifeless Lights" (2008), "Melpomene" (2012), "Ways Of The Dead", kā arī vairākus EP un aktīvi koncertējusi Baltijas valstīs, Somijā, Norvēģijā, Krievijā u.c.

Grupas kontā arī vairāki pašmāju metālistu gada balvas apbalvojumi – "Gada Grupa" (2009, 2012) un "Gada Albums" (2009, 2012). Vairākas reizes nominēti arī "Alternative.lv" un "Zelta Mikrofons" gada balvai.

Laika gaitā, grupas aizsākti arī doom metal mūzikas žanra popularizēšanas pasākumi – koncertsērija "Drūmvakar, Rīga" un vairākus gadus aktīvais festivāls "Antithesis", atvedot uz Rīgu žanra lielkalibra zvaigznes – "Evoken" (ASV), "Esoteric" (Lielbritānija), "Saturnus" (Dānija), "Evadne" (Spānija) u.c.

 

 

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

15.dec
svētdiena

Upes labdarības koncerts

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga
18.dec
trešdiena

20 minūtes slavas

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
19.dec
ceturtdiena

Ziemassvētku priekšnojautas ar Čipsi un Dullo

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
19.dec
ceturtdiena

Les Attitudes Spectrales + Donēts

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
19.dec
ceturtdiena

METAL XMAS EVENT

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050

FORUMS