ZIŅAS

Lovely Helloween Melnajā Piektdienā

THP Production 02.11.2018. 09:19
2. novembrī klubā "Melnā Piektdiena" notiks Helovīna pasākums "Lovely Halloween".

Pasākuma viesiem organizatori piedāvā ierasties tērpos, kas simbolizē „mīļumu”, bet uz skatuves uzstāsies Rīgas „smagās” mūzikas pārstāvji – "Stagnant Project" (extreme metal), "Harta" (metalcore / alternative metal), "Terror Aactivator" (crossover / thrash metal) un "Everlust"(melodic gothic metal). Pasākuma nosaukums "Lovely Helloween" norāda uz  nestandarta vakara formātu, jo kā zināms, esam pieraduši redzēt Helovīnā izteikti biedējošus karnevāla tērpus, bet šī  Helovīna mīlīgie apmeklētāju tērpi kontrastēs ar mūziku, kas skanēs no skatuves. Organizātori ir sagatvojuši arī dažādus konkursus ar balvām. Viens no tiem – konkurss par vismīlīgāko vakara tērpu.

„Lovely Halloween” īpašie viesi, kas uzstāsies pēc pusnakts, kad tiks pasniegta balva, būs melodic gothic rock / metal grupa no Somijas – "Lamori". Grupa, rakstot mūziku, iedvesmu ņem no klasiskajām šausmu filmām, vecā romantisma un no tādām grupām kā HIM, The 69 Eyes, Depeche Mode, Stone Sour un The Doors. "Lamori" nāk no Alandu salām un tika dibināta 2009. gadā. Viņu jaunais albums „To Die Once Again” ir solis virzienā, ko pati grupa dēvē par „passionate hard rock”.


Pasākuma norises vieta: klubs „Melnā Piektdiena”

Pasākuma sākums: 20.00

Klubs apmeklētājiem savas durvis atvērs 19.30

Ieejas maksa : 5 eiro

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

6.dec
piektdiena

Fools on Parade

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
6.dec
piektdiena

Gnoomes (RU)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
7.dec
sestdiena

Nikto + Elvi Soulsystems

Nemiers, Rīga, Aristīda Briāna iela 9A
30.jan
ceturtdiena

HARAKIRI FOR THE SKY (Austrija, post rock-black metal)

Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes iela 101a, Rīga
19.feb
trešdiena

Alcest {fr} Birds In Row {Fr} Kaelan Mikla {Is}

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga

FORUMS