ZIŅAS

Liepājā notiks šīs vasaras pēdējais Skyforger koncerts

Fontaine Palace 19.08.2015. 17:36
Sestdien, 22. augustā Liepājā, brīvdabas koncertzālē „Gypsy Camp” notiks šīs vasaras pēdējais smagās mūzikas grupas „Skyforger” koncerts.

Smagās mūzikas mīļotājiem Latvijā un visā pasaulē „Skyforger” vārds jau sen ir labi pazīstams ar savdabīgo latviešu folkloras un heavy metal sakausējumu. Pēc piecu gadu ražīga darba grupa savus fanus šogad iepriecināja ar sengaidīto jauno albumu "Senprūsija". Tas ir jau sestais grupas pilnformāta veikums un kā parasti, tas ir konceptuāli veidots - veltījums trešajai, jau sen izmirušajai Baltu tautai - prūšiem. Albumā iekļautas 12 dziesmas par prūšu varonīgajām brīvības cīņām pret Teitoņu Ordeni (1260 -1274), viņu tradīcijām, senajiem dieviem, dzīvi un nāvi. Albumu 6. aprīlī izdevusi vietējā ierakstu izdevniecība "Thunderforge Records". Vienlaicīgi, „Skyforger” Liepājas koncerts nozīmīgs arī ar to, ka minētais grupas veikums Kurzemē vēl nav ticis atskaņots un „Gypsy Camp” pasākums vienlaicīgi plānots arī kā albuma prezentācija Liepājā.

„Gypsy Camp” atrodas Stūrmaņu ielā 1, ieeja brīvdabas koncertzālē no Friča Brīvzemnieka ielas. Biļetes uz koncertu pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv, to cena koncerta dienā pie „Gypsy Camp” ieejas palielināsies. Ieeja no plkst. 20:00, koncerta sākums īsi pēc plkst. 21:00.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

21.aug
trešdiena

Sudden Lights un Laika Suns brīvdabas koncertā Spīķeros

Spīķeri - radošais kvartāls, Maskavas iela 6 Riga
23.aug
piektdiena

Satarial in Riga // Stagnant Project

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
23.aug
piektdiena

Kas Tev Par Daļu koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
24.aug
sestdiena

Rokfestivāls Vērte 2019

Rūjiena, Rūjiena
24.aug
sestdiena

Rock In Riga

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga

FORUMS