ZIŅAS

KLANG rīkotāji aicina uz festivālam veltītu koncertu

Klang 21.08.2017. 14:15
6. oktobrī Latvijas 1. Rokkafejnīcā notiks koncerts "KLANG Breakdown" ar "Rebel Riot", "The Factor" un "Relicseed" piedalīšanos.

“Agrā pavasarī nolēmām šogad festivālu nerīkot, tomēr jau tad zinājām, ka pārāk ilgi neklusēsim. Katrā radošā un jo sevišķi muzikālā procesā agrāk vai vēlāk iestājas “breikdauns” – te ir mūsējais”, koncerta ideju skaidro festivāla organizatori Edijs Rudzis un Edgars Rakovskis. Abi ir arī mūziķi, kuru vadītās grupas “The Factor” un “Relicseed” koncertā uzstāsies kopā ar seniem draugiem “Rebel Riot”.

Latviešu heavy rock`n`roll flagmaņu “Rebel Riot” sastāvā gandrīz nemainīgi muzicē četri dalībnieki, kuru kaislība par 80-to klasisko roku un metālu vislabāk sajūtama koncertos. Grupas trešo studijas albumu “The Good, The Bad and The Heavy” 2016.gada Novembrī izdevuši pašmāju “Thunderforge Records”.

“The Factor” ir viena no tām latviešu grupām, kas “atkārtoti pierāda to, ka Latvijā ar rokmūziku viss ir kārtībā” (Ģ.Tauriņš, alternative.lv). Albuma “Power Play” (ERM, 2016) prezentācijas koncertu turnejas laikā grupa uzstājās ne tikai dažādās Latvijas pilsētās, bet arī Lietuvā, Čehijā, Slovākijā un Polijā. 2018.gada pavasarī kvintets viesosies Vācijā, Holandē un Beļģijā.Pirmo uzstāšanos Latvijā kopš otrā albuma “Slaughterhouse” (Microphone Records, 2014) izdošanas apvienība “Relicseed” atzīmēs ar minialbumu “Ideoloģija”. No 1.oktobra izdevums būs pieejams visos straumēšanas servisos, bet albuma īpašās prezentācijas kopijas CD formātā ierobežotā daudzumā varēs iegādāties tikai koncerta laikā. Grupas otrajam albumam veltītā koncertu sērija “Serial Surgery Tour” izskanēja ASV, Ungārijā, Horvātijā, Slovēnijā, Serbijā, Vācijā, Nīderlandē, Polijā un citās Eiropas valstīs, kā arī Krievijā.Biļetes uz koncertu nopērkamas iepriekšpārdošanā vietnē Ticketshop.lv par 5 EUR. pie ieejas cena būs dārgāka.

Rokfestivāls „KLANG!” Ķekavas pagasta „Vidusklaņģos” pirmo reizi notika 2013. gadā

Lasi vēl

Komentāri

Fū, pē!
Kā tur i? 24.08.2017. 13:12
Relicseed - "Крым наш" ?

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

27.sep
trešdiena

Fatum/Rus, Tanator/Rus + OYTO

ONE ONE, Sarlotes iela 18A, Rīga
28.sep
ceturtdiena

Jucifer koncerts Rīgā

NOASS, AB dambis 2, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
29.sep
piektdiena

Arch Enemy

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
29.sep
piektdiena

Postmetāls Ādmiņos

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
29.sep
piektdiena

VIPP Basbočka koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4

FORUMS