ZIŅAS

Šonedēļ notiks KLANG festivālam veltīts koncerts

Klang 03.10.2017. 10:00
6. oktobrī Latvijas 1. Rokkafejnīcā notiks koncerts "KLANG Breakdown" ar "Rebel Riot", "The Factor" un "Relicseed" piedalīšanos.

Latviešu heavy rock`n`roll flagmaņu “Rebel Riot” sastāvā gandrīz nemainīgi muzicē četri dalībnieki, kuru kaislība par 80-to klasisko roku un metālu vislabāk sajūtama koncertos. Grupas trešo studijas albumu “The Good, The Bad and The Heavy” 2016.gada Novembrī izdevuši pašmāju “Thunderforge Records”.

“The Factor” ir viena no tām latviešu grupām, kas “atkārtoti pierāda to, ka Latvijā ar rokmūziku viss ir kārtībā” (Ģ.Tauriņš, alternative.lv). Albuma “Power Play” (ERM, 2016) prezentācijas koncertu turnejas laikā grupa uzstājās ne tikai dažādās Latvijas pilsētās, bet arī Lietuvā, Čehijā, Slovākijā un Polijā. 2018.gada pavasarī kvintets viesosies Vācijā, Holandē un Beļģijā.Pirmo uzstāšanos Latvijā kopš otrā albuma “Slaughterhouse” (Microphone Records, 2014) izdošanas apvienība “Relicseed” atzīmēs ar minialbumu “Ideoloģija”. Grupas otrajam albumam veltītā koncertu sērija “Serial Surgery Tour” izskanēja ASV, Ungārijā, Horvātijā, Slovēnijā, Serbijā, Vācijā, Nīderlandē, Polijā un citās Eiropas valstīs, kā arī Krievijā.Biļetes uz koncertu nopērkamas iepriekšpārdošanā vietnē Ticketshop.lv par 5 EUR. pie ieejas cena būs dārgāka. Ieeja no plkst. 19:00, koncerta sākums plkst. 20:00. 
Rokfestivāls „KLANG!” Ķekavas pagasta „Vidusklaņģos” pirmo reizi notika 2013. gadā

Lasi vēl

Komentāri

Fū, pē!
Kā tur i? 24.08.2017. 13:12
Relicseed - "Крым наш" ?
The Factor, skaidra lieta, atbalsta Крым наш bandu. Bet RebelRiot..... Ja nu tikai pateicībā par Eiropas tūres organizēšanu.
E! Kāpēc Krim Nash? Ko esmu palaidis garām?
Arī te laikam slāvzemes troļļi uzdarbojas. Vai arī vnk idioti kuriem gribas kaut ko uzrakstīt bez sakara.
Būs labi! 09.10.2017. 19:28
2017 vs 2011
1945 vs 2011

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

20.jūn
trešdiena

Velns Viņu Zin

NOASS, AB dambis 2, Rīga
21.jūn
ceturtdiena

Saulgrieži ar Oceanpath

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga
21.jūn
ceturtdiena

LV Ballīte + Jūdas Graši

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
21.jūn
ceturtdiena

“BangBang’s: Friends & Friends Of Friends”

Kaņepes Kultūras Centrs, Skolas iela 15, Rīga
22.jūn
piektdiena

Dūmu zārka zēni

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga

FORUMS