ZIŅAS

Frenks Tērners izdod Vemblija DVD

Reinis Graudiņš
REINIS GRAUDIŅŠ 18.09.2012. 08:42
Britu folkroka pārstāvis Frenks Tērners 10. septembrī izdeva sava iespaidīgā Vemblija Arēnas koncerta DVD ierakstu. Izpilditājs kopā ar grupu The Sleeping Souls arēnā uzstājās 13. aprīlī vairāk nekā 12 000 cilvēku lielai auditorijai.

Frank Turner Live From Wembley sastāv no diviem DVD diskiem, no kuriem pirmais ir pats koncerts, bet otrs veltīts divām dokumentālajām filmām. The Road To Wembley  ir par F. Tērneru un grupas gaitām pasaules tūres laika, kā arī par gatavošanos procesu iespaidīgajam Vemblija Arēnas koncertam. Otro rokumentāro filmu veidojis pats Frenks un tā ir par vienu no iesildītājiem Beans On Toast, kurš šogad pabija arī uz festivālā „Fonofest” galvenās skatuves.

Frenks Tērners savas solokarjeras laikā ir izdevis četrus pilna garuma studijas albumus, kā arī vairākas reizes uzstājies Latvijā, tai skaitā divreiz festivālā „Fonofest”. Šobrīd mūziķis atrodas ASV tūrē, pēc kuras plāno atgriezties studijā, lai turpinātu darbu pie sava piektā studijas albuma, kas sagaidāms nākamā gada pavasarī.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

23.aug
piektdiena

Satarial in Riga // Stagnant Project

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
23.aug
piektdiena

Kas Tev Par Daļu koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
24.aug
sestdiena

Rokfestivāls Vērte 2019

Rūjiena, Rūjiena
24.aug
sestdiena

Rock In Riga

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga
24.aug
sestdiena

The BIG Deal // Zona

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050

FORUMS