ZIŅAS

„Fontaine festival” izziņo pirmos māksliniekus

Edgars Āboliņš 09.07.2013. 11:37
Arī šogad uz piecām skatuvēm kāps vairāk kā četrdesmit mūziķi un dīdžeji, kuri muzicēs trīs dienas.

„Fontaine festival” sāksies piektdien, 9. augustā un turpināsies līdz vēlai 11. augusta naktij, kopumā piedāvājot vairāk kā četrdesmit mūzikas apvienību un dīdžeju priekšnesumus. Kā ierasts, koncerti notiks klubā „Fontaine palace”, klubam pieguļošajā terasē „Acropolis”, blūza un džeza bārā „Fire bar”, bārā „Prison bar”, kā arī uz festivāla galvenās – „Gypsy camp” skatuves viesnīcas „Fontaine Royal” pagalmā.

Šobrīd jau apstirpinātas grupas „Dust devil drive”, „Sanctimony”, „Rebel riot”, „The velvet supernova”, „The Factor”, „Oranžās brīvdienas”, „Relicseed”, „Sound religion”, „Monologs divatā”, „Louie Fontaine & The starlight searchers”, kā arī ārvalstu viesi – grupas „Tomas”, „Otava E” un „Lacuna” no Krievijas, „Open blues” no Polijas, „Tax” no Somijas, „To leave a trace” no Ukrainas, „Insane” no Ungārijas, „Bonafide” no Izraēlas, „Svjata Vatra” no Igaunijas un meditatīvais cītaru trio „Palace on wheels” no Zviedrijas. Festivālā uzstāsies arī ģitāras virtuozs Eddie Angel no Lielbritānijas, kura pavadošajā sastāvā, īpaši šim koncertam, basģitāru spēlēs festivāla saimnieks Louie Fontaine.

Festivāla programma tiek regulāri papildināta. „Fontaine festival” norisināsies Liepājā, Dzirnavu ielā 4 un Stūrmaņu ielā 1 un šīm ēkām pieguļošajā teritorijā. Biļetes par īpaši draudzīgu cenu pieejamas visās „Biļešu serviss” kasēs un interneta vietnē www.bilesuserviss.lv, taču no 22. jūlija biļešu cena paaugstināsies.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

13.dec
piektdiena

Piektdiena, '13.

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
13.dec
piektdiena

Pūķa Gars

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
20.dec
piektdiena

JUUK

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
10.jan
piektdiena

Saša Samoiļenko & TOMAS Band

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
24.jan
piektdiena

blank | Black Medicine Tour: Rīga

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia

FORUMS