ZIŅAS

„Fontaine festival” izziņo pārējos mūziķus

Edgars Āboliņš 26.07.2013. 12:23
„Fontaine festival” dalību apstiprinājusi arī „Jumprava” un leģendārā Latvijas rokgrupa „Līvi”.

 

Liepājā, klubā „Fontaine palace” un tam pieguļošajās ēkās un teritorijā norisināsies jau astotais „Fontaine festival”, kas padara pasākumu par šobrīd Latvijā vecāko vēl notiekošo vasaras festivālu. Trīs dienu garumā uz piecām skatuvēm kāps vairāk kā četrdesmit mūzikas apvienību un dīdžeju gan no Latvijas, gan Vācijas, Zviedrijas, ASV, Gruzijas, Igaunijas, Krievijas, Ungārijas, Izraēlas, Polijas, Somijas un Ukrainas.

Kā īpašs notikums jāmin piektdienas vakarā uz „Gypsy camp” skatuves notiekošais grupas „Līvi” koncerts. Lai arī Latvijas roka leģendas vairs nekad neuzstāsies oriģinālsastāvā, 9. augusta koncertā kopā uzstāsies ilgi gaidīta savienība – Aivars Brīze, Tomass Kleins, Ainars Virga, Vilnis Krieviņš, Guntars Mucenieks un basģitārists Mārtiņš Burkevics. Savukārt sestdien, 10. augustā uz šīs pašas skatuves kāps pašmāju astoņdesmito gadu supergrupa „Jumprava”. 

Bez jau minētajām mūzikas apvienībām savu dalību festivālā apstiprinājis arī ASV dzimušais blūzmenis Hovards Fišmens (Howard Fishman), savukārt svētdien, 11. augustā festivālu noslēgs enerģiskā zviedru rokgrupa „Jack’s rezidence”. Pilna festivāla programma skatāma mājas lapā

„Fontaine festival” notiks no 9. līdz 11. augustam Liepājā, klubā „Fontaine palace” un tam pieguļošajā teritorijā un ēkās Dzirnavu ielā 4 un Stūrmaņu ielā 1. Biļetes uz visām trīs festivāla dienām pieejamas „Biļešu serviss” kasēs un interneta vietnē, to cena ir Ls 8, savukārt vienas dienas biļetes būs pieejamas uz vietas, festivāla kasē par Ls 5. Atsevišķa biļete uz svētdienas koncertu būs pieejama par Ls 2.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

19.jūn
trešdiena

N0tinghila

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
20.jūn
ceturtdiena

Rash Decision (UK) / Johny & The Burnouts

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
21.jūn
piektdiena

Symbolic vasaras saulgriežos

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
26.jūn
trešdiena

Dragons/Doyle

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
27.jūn
ceturtdiena

SABER TIGER (サーベル・タイガーJapāna, heavy metal)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

FORUMS