ZIŅAS

Fonoklubā uzstāsies „Parára” un „The Wolf You Feed”

Alternative.lv 23.05.2013. 14:27
Piektdien, 24. maijā plkst. 21:00 Fonoklubā Cēsīs uzstāsies eksperimentālā roka grupa „Parára”, kura nupat klajā laidusi debijas albumu, kā arī pašmāju postmetāla apvienība „The Wolf You Feed.”

 „Parára” ir 2009. gada nogalē Rīgā dibināta eksperimentālā roka un postpanka apvienība. Grupas bagātīgo skanējumu pirmkārt raksturo izveicīgi ritmi un veiksmīgi savītas ģitāru partijas. Lai gan pārsvarā „Parára” priekšnesums ir masīvs, tomēr brīžiem tas kļūst arī trausls un pat sentimentāli ievainojams. Būdams vēl tikai dažas nedēļas jauns projekts, 2010. gadā ansamblis izdeva trīs dziesmu demo EP un sāka koncertēt visā Latvijā. 

„Parára” debijas albums nāca klajā 7. maijā mūzikas izdevniecības „I Love You Records” apgādā. Maija pirmajā pusē grupa sāka koncertturneju, uzstājoties arī ārpus valsts robežām.

Koncertu atklās postmetāla apvienība „The Wolf You Feed”, kuras sastāva kopš 2011. gada apvienojušies mūziķi no tādām grupām kā „The Black Drummer Is a Slave”, „Parára” un „Herresiarh”.

Koncerta sākums plkst. 21:00
Ieejas maksa Ls 2.-

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

6.dec
piektdiena

Fools on Parade

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
6.dec
piektdiena

Gnoomes (RU)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
7.dec
sestdiena

Nikto + Elvi Soulsystems

Nemiers, Rīga, Aristīda Briāna iela 9A
30.jan
ceturtdiena

HARAKIRI FOR THE SKY (Austrija, post rock-black metal)

Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes iela 101a, Rīga
19.feb
trešdiena

Alcest {fr} Birds In Row {Fr} Kaelan Mikla {Is}

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga

FORUMS