ZIŅAS

Fonoklubā sestdien uzstāsies TESA un So Lucid Electric Feel

Alternative.lv 16.04.2019. 13:57
Cēsu “Fonoklubā” 20. aprīlī pulksten 21:00 uzstāsies zināmākā Latvijas postmetāla apvienība “Tesa”, kā arī blūzroka grupa “So Lucid Electric Feel”. Par pasākuma muzikālo noformējumu vakara gaitā gādās Uldis Rudaks.

 

Kaut arī “Tesa” ir uzstājusies citos “Fono” rīkotajos pasākumos, savā pastāvēšanas gaitā vairākkārt ciemojoties Cēsīs, “Fonoklubā” tā uz skatuves kāps pirmo reizi. 2005. gadā dibinātās grupas sastāvu veido Kārlis Tone, kā arī Jānis un Dāvis Burmeisteri, kuri iepriekš līdzdarbojušies tādu grupu sastāvos kā “In.Stora” un “Kriegopfer”.

Savas darbības gaitā tā ir izdevusi trīs albumus un divus EP, kas rezultējušies uzticamā fanu lokā kā Latvijā, tā arī ārpus tās. “Tesa” ir vairākkārt atzīmējusies ar turnejām ārpus Latvijas, kā arī viesošanos festivālos. Īpaši ir jāatzīmē grupas koncertturneja, dalot skatuvi ar populāro ASV apvienību “Neurosis”.

Koncertu atklās blūzroka grupa “So Lucid Electric Feel”, kas savu darbību aizsāka vien 2015. gadā, taču jau ir aizvadījusi vērā ņemamu skaitu koncertu, kā arī uzvarējusi festivāla “Playground” konkursā.

Pēc koncerta par rokmūzikas ballīti turpinās gādāt dīdžejs un žurnālists Uldis Rudaks. 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

22.mai
trešdiena

20 minūtes slavas

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
22.mai
trešdiena

Inokentijs Mārpls

NOASS, AB dambis 2, Rīga
24.mai
piektdiena

Sound Religion

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
24.mai
piektdiena

Rattus [FIN] + Hot Kommunist [EST]

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
24.mai
piektdiena

SPIRAL SKIES (psychedelic rock/doom, Zviedrija)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

FORUMS