ZIŅAS

Festivāls Devilstone izsludina katras dienas programmu

Devilstone 22.06.2017. 10:27
"Devilstone" festivāls, kas no 13. – 16. jūlijam notiks Lietuvā, Anikščos, aicina iepazīties ar katras dienas muzikālo programmu.

Festivāla mūzikas izpildītāju sarakstu veidos vairāk nekā piecdesmit vārdi – gan melomāniem labi zināmi kolektīvi, gan uzlecošas, perspektīvas grupas. Šogad līdz ar ekstremālu skanējumu un smagā roka skaņām savu garšu festivālam piešķirs arī elektroniskā mūzika. “Devilstone” nemaina savu nostāju – sniegt to, kas aktuāls mūsdienu alternatīvās mūzikas pasaulē.

Organizatori ir pārliecināti – ja “Devilstone” apmeklētājs festivālā neatradīs vismaz dažus muzikālos jaunatklājumus, tas nozīmēs vien to, ka festivāls būs nogulēts. Taču gulēšana šogad būs apgrūtināta, jo dzīvā mūzika skanēs no vārtu atvēršanas ceturtdien līdz atsveicināšanās pēcpusdienai svētdien, turklāt pa visu festivāla perimetru. Līdzās jau tradicionālajām “West” un “East” skatuvēm debitēs jauna skatuve “Barbablu”, uz kuras muzicējošās grupas ienesīs svaigumu un jaunus pavērsienus festivāla muzikālajā piedāvājumā. Līdz šim dominējošo ekstremālo metālu, smago roku un rokenrolu papildinās eksperimentālā mūzika un elektronika. Vēl divas papildu skatuves būs paredzētas nakts ballītēm, izglītojošām programmām, mākslām un citām izpausmēm.

Biļetes uz festivālu vietnē www.ticketshop.lv

Lasi vēl

Komentāri

Ja kādam interesē biļetes pa 20 eiro, tad vēl līdz 24.06 ir promokodi... droši rakstiet man feisbūkā

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

23.nov
ceturtdiena

Yegor Zabelov (BLR – folk/ experimental)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
24.nov
piektdiena

Fresh Blood I atlases kārta

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
24.nov
piektdiena

Anton Makarov

Kaņepes Kultūras Centrs, Skolas iela 15, Rīga
24.nov
piektdiena

Kapakmens + Dehead, Sidechain Retreat

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
24.nov
piektdiena

Grupas Trauma Moralis koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4

FORUMS