ZIŅAS

Double Faced Eels, Pērkons, Martas Asinis un citi studentu svētkos "Aristotelis 2015"

Latvijas Universitāte 03.09.2015. 16:23
6. septembrī notiks Latvijas Universitātes jauno studentu svētki „Aristotelis 2015”.

Tradicionāli jau 49. reizi naktī no svētdienas uz pirmdienu, kas ir pirmā studiju diena, studenti tiek aicināti uz kopīgām LU svinībām. Tās sāksies Doma laukumā, bet turpināsies LU galvenajā ēkā, kur uzstāsies tādi mūziķi kā “Pērkons”, “Martas Asinis”, “Double Faced Eels”, “Chomsky Chess Club”, "Olas”, kā arī Radio NABA mūzikas instruktori.

Studenti pulcēsies Doma laukumā plkst. 19.00 (fakultātes sāk pulcēties plkst. 18.30), kur tiks svinīgi atklāts jaunais studiju gads. Doma laukumā jaunajiem studentiem būs iespēja pirmo reizi tikties ar pašu Aristoteli, LU rektoru, fakultāšu dekāniem, studentu un studenšu korporācijām, kā arī priecāties par studentu radošo kolektīvu priekšnesumiem un vienoties kopīgās dziesmās.

„Aristoteļa” oficiālās daļas beigas tiks iezīmētas, studentiem dodoties lāpu gājienā pa Vecrīgu, gar Brīvības pieminekli uz LU galveno ēku Raiņa bulvārī 19 - pasākuma otrās daļas norises vietu. Tajā jaunie studenti tiks iepazīstināti ar studenta godu ballēties un pilnībā atstāt vasaru aiz muguras līdz ar studentu zvēresta došanu pusnaktī.

Lai sagatavotos svētkiem, katras fakultātes studējošo pašpārvalde ir sarūpējusi iespēju kopīgi sagatavot mājas darbus, iesildīties šiem svētkiem un iepazīt savas fakultātes studentus, simboliku un tradīcijas fakultātes „Pirmsaristotelī”.

Iepriekšējos gados studentus priecējuši tādi Latvijā mūziķi kā “Audience Killers”, “Laime pilnīga”, “Laika suns”, “GACHO”, “Pērkons”, “Satellites LV”, “Bermudu divstūris”, “Labvēlīgais tips”, “Oranžās brīvdienas”, “Dzelzs vilks”, “Pienvedēja piedzīvojumi” un LU studentu jaunās mūzikas grupas.

Papildu mūziķiem visa Universitātes lielā māja būs piepildīta ar studentiskām aktivitātēm, konkursiem un notikumiem, kas padarīs neaizmirstamu pirmo nakti Latvijas Universitātē. Spēlēs arī Radio NABA dīdžeji, par atveldzinājumiem rūpēsies NABAKLAB, par enerģijas rezervju krājumiem – „Subway”. Savas aktivitātes un interesantus pārsteigumus būs sarūpējuši arī Ģertrūdes ielas teātris, „Coffee Inn”, „Joker Taxi”, „Dove”, „Volvo Sporta Centrs”, „OneTouch”, „Red Bull”. Svētki notiek ar „Swedbank Latvia” atbalstu un tos organizē LU Studentu padome sadarbībā ar LU un Radio NABA.

Uz svētku otro daļu biļetes būs iespējams iegādāties no 3. augusta Latvijas Universitātes Studentu padomes birojā, Raiņa bulvārī 19. Sekot svētku aktualitātēm var facee facebook.com/studentiem un twitter.com/studentiem.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

18.dec
trešdiena

20 minūtes slavas

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
19.dec
ceturtdiena

Ziemassvētku priekšnojautas ar Čipsi un Dullo

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
19.dec
ceturtdiena

Les Attitudes Spectrales + Donēts

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
19.dec
ceturtdiena

METAL XMAS EVENT

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
20.dec
piektdiena

Marduk, Attic & Unlight

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS