ZIŅAS

Darbību atsāk alternative.lv

alternative.lv 04.09.2012. 13:41
Pēc vairāku gadu pauzes, atjaunots mūzikas portāls alternative.lv, kas apkopos aktuālākos notikumus pašmāju hardcore, metal un punk skatuvē.

Alternative.lv sākums ir meklējams 2000. gadā, kad to veidoja divu cilvēku komanda. Attīstoties Latvijas alternatīvajai kustībai, auga arī komanda un portāls, kas vairākus gadus ieņēma nozīmīgu lomu skatuves attīstībā. Pēc veiksmīgiem septiņiem darbības gadiem, 2007. gada nogalē Alternative.lv dažādu apsvērumu dēļ tika slēgts.

Pēc ieturētas pauzes, portāls piedzīvo savu otro dzimšanu. „Jaunā Alternative.lv veidošanas ietvaros tika runāts ar vairākiem pasākumu organizatoriem, gan grupu pārstāvjiem, nonākot pie secinājuma – pietrūkst vieta, kur varētu iepazīties ar jaunām pašmāju grupām, to aktualitātēm un sekot līdzi hardcore/punk/metal koncertu gaitām Latvijā, tāpēc ceram, ka Alternative.lv spēs no jauna veicināt Latvijas underground skatuves aktivitāti,” pastāstīja portāla pārstāvji.

Strādājot pie Alternative.lv koncepta, īpaša uzmanība tiks vērsta jaunajām grupām – Latvijā pirmo gaitu uzsākšana mūziķiem bieži vien ir ļoti apgrūtinoša. Daudzas lieliskas grupas nav nonākušas plašākā redzeslokā dēļ fakta, ka tām pietrūkst iespēja sevi publiski parādīt, un, apzinoties, ka alternatīvās skatuves nākotne ir tieši jauno grupu rokās, vēlamies radīt to attīstībai labvēlīgu vidi, kļūstot par informatīvu platformu pasākumu organizētājiem un pašmāju grupām.

Lasi vēl

Komentāri

Pāris vietās ir "Alterntative". Lai izdodas!
Ilgu mūžu!
Šī lapa taps par manu "Home Page"! Veiksmi uzturētājiem! Paldies!
lieliski!
sirmais gulbis 04.09.2012. 17:55
Jācer, ka portāls nenosprāgs klusā un mokpilnā nāvē, ka viņo reizi..
Nu tagad jau jauniešiem Gacho un Es no Ikšķiles vairāk pie sirds iet, ne tas hc gals :/ Vai varbūt sirmais gulbis kļūdās ?
Jes! Pievienots pie favorītiem!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

29.aug
ceturtdiena

The Ocean (DE), Eyrth (LV)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
30.aug
piektdiena

Grupas Apēdājs koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
30.aug
piektdiena
6.sep
piektdiena

Vader // Hate // Thy Disease

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
Biļetes: ticketshop.lv
6.sep
piektdiena

Vennaskond (EE), Plenērs (LV), Abraham Kenny (AT,EE,LV)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS