ZIŅAS

Dāmu thrash metāls Nervosa klubā "Nabaklab"

Nabaklab 25.08.2015. 10:55
Trešdien, 26. augustā „Nabaklab” notiks brazīļu thrash metal grupas „Nervosa” koncerts. Par iesildītājiem izraudzītas apvienības „Cantilena” no Igaunijas un pašmāju „Dehead”.

Grupu „Nervosa” Brazīlijas pilsētā Sanpaulu 2010. gadā izveidoja apvienības ģitāriste Prika Amarala (Prika Amaral), taču tikai 2011. gadā nostiprinājās „Nervosa” pamatsastāvs un dāmas varēja sākt pilnvērtīgi koncertēt. Neilgi pēc tam dienasgaismu ieraudzīja apvienības pirmais videoklips dziesmai „Masked Betrayer”, kurš nedēļas laikā tika apskatīts 20 tūkstošus reižu. Klipa panākumu rezultātā „Nervosa” ātri vien noslēdza līgumu ar vienu no pazīstamākajiem smagās mūzikas menedžeriem Džefu Kelleru (Jeff Keller) un Austrijas mūzikas izdevniecību „Napalm Records”, kura citu starpā izdod arī tādu grupu, kā „Grave Digger”, „Hate” un „Tiamat”, ierakstus. „Nervosa” sadarbojas arī ar prominento smagās mūzikas izdevniecību „Nuclear Blast”, kura izdeva grupas pirmo minialbumu vinila formātā.

„Cantilena” ir igauņu thrash metal apvienība, kura radās 2009. gadā, apvienojoties divām smagā metāla apvienībām no Tallinas. Grupa strauji guvusi atzinību Igaunijā, iesildot tādu populāru apvienību kā „Sepultura” un „Overkill” koncertus.

„Dehead” ir pašmāju thrash metal mūzikas grupa, kuri savu mūziku un attieksmi balsta uz klasiskām smagā metāla vērtībām – gariem matiem un ātriem ģitāru rifiem, iedvesmojoties no žanra klasiķiem „Metallica”, „Exodus”, „Testament” un citiem.

„Nabaklab” atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, biļetes uz koncertu pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv. Koncerta dienā biļešu cena paaugstināsies.


www.nabaklab.lv; www.nervosaofficial.com

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

13.dec
piektdiena

Piektdiena, '13.

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
13.dec
piektdiena

Tesa un Židrūns

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
13.dec
piektdiena

Pūķa Gars

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
13.dec
piektdiena

PND

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
13.dec
piektdiena

Jūdas Graši

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga

FORUMS