ZIŅAS

Crow Mother piektdien Fonoklubā

Fonoklubs 12.09.2012. 12:01
Piektdien, 14. septembrī plkst. 22:00 Cēsu "Fonoklubā" uzstāsies jaunā un daudzsološā pašmāju roka apvienību "Crow Mother" no Rīgas.

Grupa radusies pavisam nesen - 2012. gada martā, apvienojoties četriem mūziķiem, kuri pieredzi uzkrājuši jau tādās apvienībās kā "Blacksmith", "Wild" un citās.  "Crow Mother" rašanos dalībnieku alkas pēc kaut kā jauna, taču tajā pašā laikā nezaudējot 'veco labo rokenrolu'. Pēc cītīgas gatavošanās un darba studijā, grupa jau klajā laidusi divas dziesmas, kā arī nospēlējusi virkni koncertu, tai skaitā uzstājoties festivāla "Fonofest" ietvaros.

Tāpat "Fonoklubs" piektdien pirmo reizi piedāvās dzīvo muzikālo noformējumu āra terasē, kurā atmosfērisku noskaņojumu funk/jazz izskatā sarūpēs Dj Atis Atis Erics Erics!

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

21.aug
trešdiena

Sudden Lights un Laika Suns brīvdabas koncertā Spīķeros

Spīķeri - radošais kvartāls, Maskavas iela 6 Riga
23.aug
piektdiena

Satarial in Riga // Stagnant Project

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
23.aug
piektdiena

Kas Tev Par Daļu koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
24.aug
sestdiena

Rokfestivāls Vērte 2019

Rūjiena, Rūjiena
24.aug
sestdiena

Rock In Riga

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga

FORUMS