ZIŅAS

Crow Mother piektdien Fonoklubā

Fonoklubs 12.09.2012. 12:01
Piektdien, 14. septembrī plkst. 22:00 Cēsu "Fonoklubā" uzstāsies jaunā un daudzsološā pašmāju roka apvienību "Crow Mother" no Rīgas.

Grupa radusies pavisam nesen - 2012. gada martā, apvienojoties četriem mūziķiem, kuri pieredzi uzkrājuši jau tādās apvienībās kā "Blacksmith", "Wild" un citās.  "Crow Mother" rašanos dalībnieku alkas pēc kaut kā jauna, taču tajā pašā laikā nezaudējot 'veco labo rokenrolu'. Pēc cītīgas gatavošanās un darba studijā, grupa jau klajā laidusi divas dziesmas, kā arī nospēlējusi virkni koncertu, tai skaitā uzstājoties festivāla "Fonofest" ietvaros.

Tāpat "Fonoklubs" piektdien pirmo reizi piedāvās dzīvo muzikālo noformējumu āra terasē, kurā atmosfērisku noskaņojumu funk/jazz izskatā sarūpēs Dj Atis Atis Erics Erics!

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

18.okt
piektdiena

Chester: Voice Of A Generation

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
18.okt
piektdiena

ILY Rec 10 - Laika Suns + Kabloonak (LT)

K.K. fon Stricka villa, Aristida Briāna iela 9
18.okt
piektdiena

Zārka Nagla 2.0 @Ādmiņu 4

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
18.okt
piektdiena

APēdājs

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
18.okt
piektdiena

Marianas Rest (FIN)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga

FORUMS