ZIŅAS

Brutal Assault ieskaņas: Six Feet Under

Brutal Assault 10.06.2014. 00:14
Vieni no Brutal Assault dalībniekiem ir Six Feet Under, kuru ieguldījumu smagās mūzikas attīstībā būtu pat grūti novērtēt.

No sākuma Six Feet Under bija tikai kā blakus projekts ietekmīgajai Cannibal Corpse. Grupa tika izveidota 1993. gadā, kad vokālists Kriss Barnes (Chris Barnes) apvienojās ar Allenu Vestu (Allen West), Terijs Batlers (Terry Butler) un Gregu Gallu (Greg Gall). Sākumā tika spēlēti coveri, bet jau 1995. gadā klajā nāca pirmais albums Haunted. Interesanti, ka albuma producents bija Braiens Slagels, kurš arī atklāja Slayer potenciālu.

Tālāk Barnes uzmanība jau tika veltīta tikai un vienīgi Six Feet Under, un jau 1996. gadā tika izlaists EP Alive and Dead EP, pēc kura nāca masīvais albums Warpath, kurā jau varēja novērot grupas līdera vokālās dotības, piemēram, dziesmā 4:20.

Kopumā grupa ir izlaidusi 10 studijas albumus, trīs coveru albumus (kurus ieteiktu noteikti paklausīties), vienu dzīvo albumu, vienu EP un četrus DVD. Grupa varētu teikt ir kā stūrakmens konkrētajam žanram, un viņu pēdējie albumu ir bijuši ļoti augstu novērtēti. Vienalga, vai tev patīk šis mūzikas žanrs, šī ir tā grupa, kuru ir jāredz vienkārši tāpēc, ka viņi ir leģendas.

Linki:

https://www.facebook.com/sixfeetunder

http://www.metalblade.com/sixfeetunder/

https://twitter.com/sixfeetofficial

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

21.aug
trešdiena

Sudden Lights un Laika Suns brīvdabas koncertā Spīķeros

Spīķeri - radošais kvartāls, Maskavas iela 6 Riga
23.aug
piektdiena

Satarial in Riga // Stagnant Project

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
23.aug
piektdiena

Kas Tev Par Daļu koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
24.aug
sestdiena

Rokfestivāls Vērte 2019

Rūjiena, Rūjiena
24.aug
sestdiena

Rock In Riga

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga

FORUMS