ZIŅAS

Brutal Assault ieskaņas: Iwrestledabearonce

Alternative.lv 07.07.2014. 22:24
Iwrestledabearonce – nikns metalcore ar daiļā dzimuma pārstāvi vokāla lomā.

Metalcore grupa, ar visai savdabīgo nosaukumu, Iwrestledabearonce, radusies 2007. gadā Šreveportā, Luiziānā. Nosaukumu, kas tulkojumā nozīmē “Reiz es cīnījos ar lāci”, izdomāja grupas biedri skatoties Gary Busey šovu Comedy Central televīzijā. Savu pirmo EP viņi ierakstīja bez bundzinieka, jo sākotnēji tādu nespēja atrast – bundzinieka lomu aizvietoja bungu mašīna. Toties pēc panākumiem, kurus viņi sasniedza ar savu eksperimentālo skanējumu pēc pirmā EP izdošanas, piesaistīja bundzinieku Ryan Pears, kurš veiksmīgi aizvietoja sintētiskās bungas. 2008. gadā grupa nokļuva Century Media paspārnē un izdeva albumu Its All Happening, kurš 2009. gada vidū nonāca pārdošanā Eiropā un ASV.

Pirms albuma Ruining It For Everyone izdošanas, ģitārists Steve Bradley paziņoja, ka albums būs 90% black metal stilā un viņi negrib mūžīgo grupas asociāciju ar “core”, kas, jāatzīst, grupai tomēr piestāv daudz labāk. Šo stila maiņu, grupa uzsvēra līdz pat pašai albuma iznākšanai, bet galu galā visi dažādo core fani varēja atviegloti nopūsties, jo tas izrādījās tikai veiksmīgs joks kā piesaistīt uzmanību jaunajam ierakstam.

Warped Tour 2012 laikā, grupas vokāliste Krysta Cameron atklāja, ka ir stāvoklī un tūres vidū viņu nomainīja cita daiļā dzimuma pārstāve – Courtney LaPlante. Kā vēlāk basģitārists Mike Martin atklāja – pēc tūres tika nolemts, ka Courtney paliks grupā pastāvīgi. 2013. gadā grupa izdod savu, pagaidām, pēdējo albumu Late For Nothing.

Kāpēc ir vērts dzirdēt Iwrestledabearonce Brutal Assault 2014?

Iwrestledabearonce ne tikai spēlē ļoti kvalitatīvu un jaudīgu metalcore, bet ļaujas visdažādākajiem eksperimentiem gan mūzikā, gan video, ko noteikti apliecina, ne tikai dziesmu nosaukumi, bet arī visai dīvainie un trakie dziesmu klipi.

Linki

http://www.iwrestledabearonce.com/

https://www.facebook.com/iwrestledabearonce

https://twitter.com/iwabo

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

6.dec
piektdiena

Fools on Parade

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
6.dec
piektdiena

Gnoomes (RU)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
7.dec
sestdiena

Nikto + Elvi Soulsystems

Nemiers, Rīga, Aristīda Briāna iela 9A
30.jan
ceturtdiena

HARAKIRI FOR THE SKY (Austrija, post rock-black metal)

Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes iela 101a, Rīga
19.feb
trešdiena

Alcest {fr} Birds In Row {Fr} Kaelan Mikla {Is}

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga

FORUMS