ZIŅAS

Brutal Assault 2016 izziņo pirmās grupas

alternative.lv 09.11.2015. 11:01
Čehijā notiekošais metāla mūzikas festivāls Brutal Assault ir izziņojis pirmās 17 grupas

No 10. līdz 13. augustam jau 21. reizi Jozefovas cietokšņa sienas satricinās Brutal Assault. Festivāla organizatori ir izziņojuši pirmās 17 grupas no vairāk kā 100 grupām, kuras uzstāsies festivālā. Kā pirmie festivāla headlaineri ir izvēlēti amerikāņu industriālā metāla veterāni Ministry. Pārējās grupas, kuras jau apstiprinājušas savu dalību festivālā: AGNOSTIC FRONT, THE ALGORITHM, ARCHGOAT, BIRDFLESH, THE BLACK DAHLIA MURDER, BURY TOMORROW, DARK FUNERAL, DESTRUCTION, ELECTRIC WIZARD, EXODUS, INSOMNIUM, SEPTICFLESH, TERROR, TEXTURES, VALKYRJA, WHIPLASH

Ir sākusies arī viesnīcu rezervācija. Ņemot vērā, ka viesnīcas tiek izķertas ļoti ātri, tad apmeklētājiem ar īpašām komforta prasībām jārezervē tās jau tagad. Tāpat iepriekšpārdošanā ir pieejamas vietas VIP telšu pilsētiņā. Vienīgi jāņem vērā, ka šogad no VIP pakas ir izņemta piekļuve natural grandstand zonai festivāla teritorijā. Tā būs pieejama par atsevišķu samaksu turpat e-veikalā.

Brutal Assault mājaslapa: http://brutalassault.cz/en/

Brutal Assault e-veikals: http://brutalassault.cz/en/eshop/

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

13.dec
piektdiena

Piektdiena, '13.

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
13.dec
piektdiena

Pūķa Gars

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
20.dec
piektdiena

JUUK

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
10.jan
piektdiena

Saša Samoiļenko & TOMAS Band

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
24.jan
piektdiena

blank | Black Medicine Tour: Rīga

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia

FORUMS