ZIŅAS

Bārs Nemiers izsludina grupu konkursu Nemiera blice 2018

Nemiers 22.09.2017. 12:57
Tiek izsludināts pirmais bāra "Nemiers" alternatīvo / roka grupu konkurss "Nemiera blice 2018", kura galvenā balva ir uzstāšanās Nemiera Festivālā 2018. gada maijā.

2017. gada oktobrī bārā "Nemiers" tiks atklāts alternatīvās un rokmūzikas grupu konkurss "Nemiera blice 2018". Konkursa galvenā balva – uzstāšanās Nemiera Festivālā 2018. gada maijā. Sestdienu vakaros uz Nemiera balkonskatuves kāps vairākas grupas, no kurām viena tiks finālā, lai vēlreiz sacenstos savā starpā ar citās sestdienās uzvarējušajām grupām.

Konkursa uzvarētāju noteiks Nemiera īpašā žūrija un visi koncertu apmeklētāji. Pērkot jebkuru dzērienu bārā, apmeklētājam tiks piešķirts kupons, ar kuru varēs nobalsot par sev tīkamāko grupu. Kontakti un pieteikšanās Dāvis / info@nemiers.lv / + 371 29 197 700

Nemiers ir bārs Rīgā, Aristīda Briāna ielā 9a, kurā galvenais uzsvars likts uz rokmūziku, tāpēc gan DJ, gan arī grupas, kas uzstājas Nemierā, pārsvarā pārstāv šo žanru. Naktsdzīve Nemierā ir vārda tiešajā un pārnestajā nozīmē ugunīga – bāra lete ir speciāli paredzēta, lai tā degtu, lai uz tās dejotu un lai balles karstākajos brīžos bārmeņi ap to spļautu uguni!

Nemiera Festivāls ir pirmais virszemes festivāls – bezmaksas mūzikas pasākums, kas 2018. gadā norisināsies jau 3. reizi. Katru gadu maija beigās Nemiera terase un visa apkārtne pārtop par festivāla teritoriju. Galvenais uzsvars uz centrālo skatuvi, uz kuras uzstājušies tādi zināmi latviešu mūziķi kā Oranžās Brīvdienas, Inoketijs Mārpls, Rūsa, PND, Martas Asinis, Laika Suns, Tehnikums un Parára.a

Lasi vēl

Komentāri

"20 minūšu slavas" hipsteriem?
Tur pat Sanctimony un RebelRiot ir uzstājušies
Nu, ja pat Rebel Riot...
Pēc pianista analoģijas Latvian Blues Band arī ir hipsteri :D
Ai, nē! Man, vienkārši, dirsīgs garastāvoklis bija. Kauns palika, vairs kā maza meitene neuzvedīšos. Lai izdodas pasākums!!!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

22.feb
ceturtdiena

Jāņa Vanadziņa trio

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
23.feb
piektdiena

R.O.Q Military Party

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
23.feb
piektdiena

LVDS & Oculosoul & Aivis Gailitis

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
23.feb
piektdiena

Inokentijs Mārpls, Zaķis, Muamar Mubarek

Tautas Harmonijas Centrs, Valmiera, L.Laicēna 2a
23.feb
piektdiena

Future Jets @ Fontaine Palace

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja

FORUMS