ZIŅAS

Bārā Republika piektdien uzstāsies grupa Doni Tondo

Alternative.lv 16.08.2018. 09:01
Piektdien, 17. augustā bārā “Republika” pulksten 20:00 sāksies koncerts, kurā uzstāsies grupas Doni Tondo, Lūpas, kā arī debiju piedzīvos jaunā apvienība Kosmodisks.

Doni Tondo veido trīs mūziķi, kuri iepriekš skatuves pieredzi ir guvuši citos projektos. Raimonds Gusarevs (ģitāra) ir pazīstams arī kā dziesminieks El Mars, kurš izdevis divus albumus, kā arī rīkojis solo koncertu koncertzālē "Palladium". Jānis Sildniks (bungas) pieredzi ir uzkrājis grupas "Enhet" sastāvā, izdodot divus albumus un dodoties vairākās Eiropas koncertturnejās.

Savukārt Miķelis Pirksts vairāk nekā desmit gadu garumā ir muzicējis dažādos projektos kā sesiju basģitārists.

"Ir grūti aprakstīt "Doni Tondo" mūzikas stilu – tā kā esam instrumentāla mūzika, mums stāsts ir jāiekļauj mūzikā. Tas paredz ļoti pārdomātu dziesmu struktūru ar reizē gana brīvu vietu improvizācijai," pastāstīja grupas bundzinieks Jānis Sildniks. "Visi esam bijuši dažādās mūzikas skatuvēs, taču visiem fonā dzīvo doma par alternatīvo skatuvi. Tāpēc arī tagad mums mūzika, lai gan melodiska un viegla, brīžiem mijas ar smagākiem rifiem."

"Pašiem šķiet, ka neesam skaļa mūzika, taču divi no tirm koncertiem Rīgā šajā gadā ir noslēgušies ar Rīgas pašvaldības policijas ierašanos," piebilda Sildniks.

Tāpat koncertā uzstāsies vēl viens trio, proti, grupa Lūpas, kas savu stilu raksturo kā eko funk. Pasākumu atklās un savu debiju uz skatuves piedzīvos jaunā grupa Kosmodisks.

Koncerta sākums paredzēts pulksten 20:00; ieeja – bez maksas.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

21.sep
piektdiena

In The End

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
21.sep
piektdiena

Plenērs "Bezmiegs" prezentācija & Kid Fiction (AU)

Studya, Baldones iela 34B, Ogre, Latvia
21.sep
piektdiena

Tavas Māsas Nāsis - Color Maze - Silvia

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
21.sep
piektdiena

Wrathrone (death metal, Somija)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
Biļetes: ticketshop.lv
21.sep
piektdiena

Marta Migla // Ēnu Kaleidoskops

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050

FORUMS