ZIŅAS

Amerikāņi Rosetta koncertēs Jelgavā

Melno Cepurīšu Balerija 11.09.2018. 09:19
Ceturtdien, 13. septembrī, "Melno Cepurīšu Balerijā", Jelgavā, spēlēs spilgtā ASV post metāla apvienībā "Rosetta".

Kā ziņots iepriekš, septembrī pirmo reizi Latvijā spēlēs grupa Rosetta, savas Baltijas valstu tūres ietvaros prezentējot jaunāko albumu „Utopiod”. Ar grupas cienītāju atbalstu, plānotā mazā tūre Baltijas valstīs pārvērtusies par mazo pasaules koncertbraucienu, kura ietvaros grupa nospēlēs divus koncertus Islandē, plānotos koncertus Baltijas valstīs – Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, kā arī trīs koncertus Japānā.

“Rosetta” ir amerikāņu post metal grupa no Filadelfijas Pensilvānijā, ASV, kuras muzikālo skanējumu raksturo post hardcore, shoegaze, drone, ambient un postroka žanru sajaukums, pie lielākajām ietekmēm minot grupas – “Neurosis”, “Isis”, “My Bloody Valentine”.

Paši grupas mūziķi ironizē, ka viņu mūzika ir “smagais metāls astronautiem”, jo pati grupa interesējas par astronomiju un ceļojumiem kosmosā.

 

 

Koncerta iesildošajā daļā lietuviešu un pašmāju mūziķi – grupas „Autism” un „Gene Kruppa”.

Lietuvas post metal grupa Autism, kuru albumu „Film Noir” ļoti atzinīgi novērtējuši dažādu valstu post roka un post metāla klausītāji un kritiķi, Latvijā viesojušies jau vairākas reizes, pamatīgi audzējot savas mūzikas klausītāju skaitu. Šis grupai būs pēdējais koncerts pirms studijas darbiem – grupa sola jaunu albumu jau drīz.

 

Pašmāju atbalsts no spēcīgas hardcore grupas Gene Kruppa, kas pagājušā gada aprīlī izdevuši albumu „Vēl Šeit”. Grupā muzicē Tīna Tilčika (bass), Daniēls Groza (bungas, balss) un Oskars Liukis (ģitāra).

Koncerta sākums 20:00, “Melno Cepurīšu Balerija” (Raiņa iela 28, Jelgava) ,


Biļetes iepriekšpārdošanā ticketshop.lv.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

23.jan
trešdiena

20 minūtes slavas

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
25.jan
piektdiena

Soundarcade

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
25.jan
piektdiena

THP Production 2 gadu jubilejas svinības

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
25.jan
piektdiena

Grupa Sigma (indie roks)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
26.jan
sestdiena

Frequent Mood // Color maze

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050

FORUMS