VIDEO

Židrūns piedāvā klipu dziesmai Tur, kur neķer

Židrūns 24.04.2017. 13:46
Grupa "Židrūns" laiž klajā videoklipu dziesmai "Tur, kur neķer", kas filmēts Latvijas mežos un laukos.

Muzikālās apvienības iepriekšējos videoklipos vizuālā estētika bijusi grafiska un aptuvena, veidota kā vīdžeja darbs un spēlēšanās ar saturu un vizuāliem efektiem. Videolasījums dziesmai „Tur, kur neķer” savukārt līdzinās īsfilmai ar stāstu un personāžiem, turklāt tas rada noskaņu, kādu grupa nav uzskatījusi par sev raksturīgu, un kas tās dalībniekiem ir patīkami negaidīta.

Par jaunu skatījumu uz „Židrūna” mūziku šo videoklipu nosaukuši arī grupas līdzgaitnieki, kuri 19. aprīlī to noskatījās uz lielā ekrāna kino „Bize” Rīgā.

Drustu un apkārtējo pagastu iedzīvotāji, kuri apmeklēja video izrādīšanu Drustu Tautas namā 20. aprīlī, darbā saskatīja vielu pārdomām.
Video ideju ieskicē autors Matīss Saulītis: „Stāsts ir par galvenās varones cīņu ar viņai jau nosprausto likteni un tā lieciniekiem. Režisora vīzija skatītājam vislabāk uztverama, kad dziesmas lirika papildina klipa vēstījumu ar tā sūro nolemtības noskaņu”.Galveno lomu atveido aktrise Laura Atelsone, citās lomās: Māra Blome, Vilnis Švāns, Jevgenijs Načiss, Juris Cers un Oskars Rozenblats.
Scenāriju, režiju, montāžu un pēcapstrādi veidojis Matīss Saulītis, kurš kopā ar Renātu Simsonu paveica arī galvenā operatora darbu. Grima un kostīmu māksliniece bija Laura Švāne, tehniskais asistents – Gunārs Porietis.

„Tur, kur neķer” ir kompozīcija no albuma „Židrūns un tas, ko nevar nest”, ko 2016. gadā izdeva I Love You Records.

Pirms nepilna mēneša „Židrūns” ar panākumiem uzstājās mūzikas konferencē Tallinn Music Week Igaunijā, bet Latvijā grupu varēs skatīt divos vasaras festivālos: „Pagalms” Jūdažos jūnijā un „Vadātājs” Blankenfeldes muižā augustā.

Lasi vēl

Komentāri

Nu re kā, apprecējās. Viss kārtībā.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

14.dec
ceturtdiena

Eschatos. ieraksta MÆRE atklāšana

Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes iela 101a, Rīga
14.dec
ceturtdiena

Gloria + Sub Scriptum, Fools On Parade

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
14.dec
ceturtdiena

Cats Park

Kaņepes Kultūras Centrs, Skolas iela 15, Rīga
15.dec
piektdiena

Solīds pasākums + Čipsis un Dullais

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
15.dec
piektdiena

FORUMS