VIDEO

V.I.P.P. Basbočka piedāva klipu dziesmai Būs jau labi

V.I.P.P. Basbočka 03.02.2017. 10:58
Pankroka apvienība V. I. P. P. Basbočka piedāvā "live" klipu dziesmai "Būs jau labi"

Pēc ilgākas klusēšanas par sevi atgādina vokāli instrumentālais pankroka pulciņš "Basbočka", jeb VIPP Basbočka. Klipa materiāls tika filmēts koncerta laikā kluba DEPO telpās. Idejas autors, operators un montētājs Haralds Ozols.

Grupas aizsākumi meklējami 2008. gada sākumā. Ejot laikam sastāvs gan ir krietni pamainījies, bet skanējums palicis tas pats vecais. Grupas kontā ir divi izdoti singli, ansamblis bijis nominēts arī alternative.lv gada balvai, kā arī sniedzis neskaitāmus enerģiskus koncertus gan Latvijā, gan tuvākajās kaimiņvalstīs.

2013. gadā grupas singls "Bardaks" tika iekļauts sestajā punk/hardcore mūzikas izlase, ko sastādījis leģendārās grupas „Inokentijs Mārpls” līderis Dambis. Vēlāk tika izdots singls arī klipā dzirdamajai dziesmai "Būs jau labi". Grupas sastāvs: Juris Baltins – vokāls, ģitāra , Kristaps Kukša – bungas, Gatis Līkums – basģitāra.Lasi vēl

Komentāri

Labs gabals!!!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

22.mai
trešdiena

20 minūtes slavas

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
22.mai
trešdiena

Inokentijs Mārpls

NOASS, AB dambis 2, Rīga
24.mai
piektdiena

Sound Religion

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
24.mai
piektdiena

Rattus [FIN] + Hot Kommunist [EST]

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
24.mai
piektdiena

SPIRAL SKIES (psychedelic rock/doom, Zviedrija)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

FORUMS