VIDEO

Undusted izdod dziesmas Lashed Into Circles videoklipu

Undusted 22.03.2019. 12:02
Metāla grupa “Undusted” izdod savu pirmo videoklipu dziesmai "Lashed Into Circles" no grupas topošā albuma.

Par ilgi gaidītā klipa režisoru kļuva Ruslans Fradkins, kurš arī iepriekšs ir piedalījies lielu projektu tapšanā, tajā skaitā krievijas un holivudas filmu uzņemšanā un  ir sadarbojies ar Netflix televīziju. “Stradāt ar grupu nekad nav viegli. Jo vairāk cilvēku – jo vairāk viedokļu. Neskatoties uz to mēs uzreiz atradām kopīgu valodu un puiši pilnībā man uzticējās. Klips tika filmēts nenormalā tempā, tā bija liela spriedze priekš visiem, bet grupas dalībnieki atdevās par visiem simts,” saka režisors.

"Video ir piesātināts ar mistiku un okultismu (maģiju), kas ļoti raksturo “Undusted” grupu. Klipa pamatā ir slāvu eposs. Pēc apokaliptiskās cilts karaļa nāves, tauta vēlas viņu atgriezt pie dzīvības.  Vecā šamaņa vadībā notiek asins stindzinoši rituāli – cilvēki dzer karaļa asinis, plēš un ēd viņa miesu un veic uguns upurēšanu," par klipu stāsta grupa

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

18.okt
piektdiena

Chester: Voice Of A Generation

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
18.okt
piektdiena

ILY Rec 10 - Laika Suns + Kabloonak (LT)

K.K. fon Stricka villa, Aristida Briāna iela 9
18.okt
piektdiena

Zārka Nagla 2.0 @Ādmiņu 4

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
18.okt
piektdiena

APēdājs

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
18.okt
piektdiena

Marianas Rest (FIN)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga

FORUMS