VIDEO

Grupai Laime Pilnīga tapis videoklips dziesmai Hold On

Laime Pilnīga 19.10.2017. 14:34
Grupa „Laime Pilnīga” publisko video klipu dziesmai „Hold On”, kas ir līdz šim apjomīgākais grupas īstenotais video projekts.

„Hold On” video klipa idejas un scenārija autors ir jaunais un talantīgais režisors Ermīns Baltais. Lai varētu pēc iespējas labāk realizēt visas iecerētās idejas uz projektu tika sapulcināta apjomīga radošo un tehnisko cilvēku komanda. Kopskaitā gandrīz 30 cilvēki, trijās dienās un dažādās Latvijas vietās īstenoja grupas un režisora izveidotās ieceres. Klipa operators ir, video klipu filmēšanā pieredzējušais, Jānis Andrējevs, bet ļoti nozīmīgo šim klipam māksliniecisko noformējumu veidoja scenogrāfe Elīna Milta un grima māksliniece Zane Žilinska.

„Par to, kur dodamies, kad esam pazuduši, proti, paši sevī. Par dziļu miegu un pamošanos no tā. Zaudējumiem un par cīņu mūsos.” tā par klipu režisors Ermīns Baltais.

Dziesmas „Hold On” video klipa filmēšanas projekts pašiem grupas dalībniekiem ir bijis liels izaicinājums, piedzīvotas neparastas metamorfozes. “Ceļš uz nekurieni beidzas ar atdzimšanu mūzikā, tas prasa daudz gribasspēka un liek izdarīt nozīmīgas izvēles, kas  veigu beigās attaisnojās. Esam ārkārtīgi pateicīgi par iespēju strādāt ar tik fantastisku komandu un izdzīvot šo piedzīvojumu” tā par klipu grupas „Laime Pilnīga” dalībnieki.

Dziesma „Hold On” ir pirmais vēstnesis no gaidāmā grupas EP „Synergy and Waterlilies”, kura iznākšana gaidāma ši gada nogalē. Grupa „Laime Pilnīga” līdz šim ir izdevusi divus studijas albumus „Dual” (2011) un „LP” (2015)”.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

21.sep
piektdiena

In The End

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
21.sep
piektdiena

Plenērs "Bezmiegs" prezentācija & Kid Fiction (AU)

Studya, Baldones iela 34B, Ogre, Latvia
21.sep
piektdiena

Tavas Māsas Nāsis - Color Maze - Silvia

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
21.sep
piektdiena

Wrathrone (death metal, Somija)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
Biļetes: ticketshop.lv
21.sep
piektdiena

Marta Migla // Ēnu Kaleidoskops

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050

FORUMS