VIDEO

Grupa Sub Scriptum un Ēriks Palkavnieks izdod video dziesmai Pajāt

Sub Scriptum 21.02.2018. 13:19
Rokgrupas "Sub Scriptum" un TV personība Ēriks Palkavnieks izdod kopdarbu - singlu un videoklipu "Pajāt".

Ēriks Palkavnieks un Sub Scriptum satikās mūzikas un mākslas festivālā "Bildes 2017", kur viņi jau sniedza klausītājiem pirmatskaņojumu kopdarbam "Pajāt". Pēc festivāla kungi izlēma apvienoties uz kopīgu projektu.

Kā atklāj paši grupas dalībnieki: "Dziesma ir netipiska mūsu ierastajam grupas stilam, tādēļ dziesma un video klipā attēlotās ainas nav jāuztver nopietni, bet ar humora izjūtu.  Šis skaņdarbs un video klips ir par pretrunām un sabiedrībā pieņemtiem principiem, par mākslīgi izveidotām sienām, kuras gāzt varam tikai mēs paši. Mums katram ir dota tikai viena dzīve, tādēļ mums tā ir jānodzīvo tā, kā mēs to vēlamies!"

Par dziesmas melodiju parūpējās alternatīvā rokgrupa "Sub Scriptum",  par tekstu – Kristers Rudzītis, Maikls Drobins un Ēriks Palkavnieks, ierakstu miksēja Arnis Račinskis, māsterēja Andis Ansons, ierakstīts "Hodilla" ierakstu studijā. Par video filmēšanu un montāžu paldies Elvim Lācim, par viesmīlīgo uzņemšanu paldies Mārupes novada stallim "Zirgzandeles".

Lasi vēl

Komentāri

asian soup man 21.02.2018. 22:05
Lomik, pats izlēmi, ka basģitārai jābūt faktiski nedzirdamai? Vai arī tā bija grupa? Enīvei, prieks par kaut ko citādāku. Man pat nedaudz patīk, lai arī t.s. sviestroks parasti netīk.
Vai nu tev hujova audio sistēma vai ar ausīm kkas nav kārtībā
Ko ta Lomiks, ja miksēja Račinskis.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

19.sep
ceturtdiena

Sin In The Flesh (ESP)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
20.sep
piektdiena

Nova Koma

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
20.sep
piektdiena

Reiner (melodic punk, hc)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
21.sep
sestdiena

Radio Tapok (RU)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
21.sep
sestdiena

Feelament // IGNIS | Club Republika

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050

FORUMS