VIDEO

Grupa Sub Scriptum un Ēriks Palkavnieks izdod video dziesmai Pajāt

Sub Scriptum 21.02.2018. 13:19
Rokgrupas "Sub Scriptum" un TV personība Ēriks Palkavnieks izdod kopdarbu - singlu un videoklipu "Pajāt".

Ēriks Palkavnieks un Sub Scriptum satikās mūzikas un mākslas festivālā "Bildes 2017", kur viņi jau sniedza klausītājiem pirmatskaņojumu kopdarbam "Pajāt". Pēc festivāla kungi izlēma apvienoties uz kopīgu projektu.

Kā atklāj paši grupas dalībnieki: "Dziesma ir netipiska mūsu ierastajam grupas stilam, tādēļ dziesma un video klipā attēlotās ainas nav jāuztver nopietni, bet ar humora izjūtu.  Šis skaņdarbs un video klips ir par pretrunām un sabiedrībā pieņemtiem principiem, par mākslīgi izveidotām sienām, kuras gāzt varam tikai mēs paši. Mums katram ir dota tikai viena dzīve, tādēļ mums tā ir jānodzīvo tā, kā mēs to vēlamies!"

Par dziesmas melodiju parūpējās alternatīvā rokgrupa "Sub Scriptum",  par tekstu – Kristers Rudzītis, Maikls Drobins un Ēriks Palkavnieks, ierakstu miksēja Arnis Račinskis, māsterēja Andis Ansons, ierakstīts "Hodilla" ierakstu studijā. Par video filmēšanu un montāžu paldies Elvim Lācim, par viesmīlīgo uzņemšanu paldies Mārupes novada stallim "Zirgzandeles".

Lasi vēl

Komentāri

asian soup man 21.02.2018. 22:05
Lomik, pats izlēmi, ka basģitārai jābūt faktiski nedzirdamai? Vai arī tā bija grupa? Enīvei, prieks par kaut ko citādāku. Man pat nedaudz patīk, lai arī t.s. sviestroks parasti netīk.
Vai nu tev hujova audio sistēma vai ar ausīm kkas nav kārtībā
Ko ta Lomiks, ja miksēja Račinskis.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

18.jūl
ceturtdiena

Ghettozloba akustiskais Nemierā

Nemiers, Rīga, Aristīda Briāna iela 9A
19.jūl
piektdiena

TOUNS & Tape Electro

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
20.jūl
sestdiena

GAN JAU Minifest

Gan/Gan, Highlights info row image Ganību dambis 20A, Riga
20.jūl
sestdiena
20.jūl
sestdiena

Apofeoz Orkestra

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050

FORUMS