VIDEO

Cellar Cat piedāvā videoklipu dziesmai Spilling blood

Cellar Cat 08.06.2017. 11:00
Alternatīvā rokgrupa "Cellar Cat" izdod debijas klipu dziesmai "Spilling blood".

Cellar Cat ir pieci muzikanti, kuri savu mūziku raksturo kā indie-roka un britpopa savienojumu, ietekmējoties no tādām grupām kā "Oasis", "Suede" un citām. Dziesmas “Spilling blood” mūzikas klips stāsta par jaunatnes problēmām, kaitīgajiem ieradumiem un vienpusēju mīlestību. Šis klips ir pirmais nopietnais grupas projekts, pie kura komanda 30 cilvēku sastāvā strādāja pusgadu. Par filmēšanas vietu tika izvēlēts pamests galdniecības cehs. Klipu filmēja "Far and Away Pictures".

 Klipa pirmizrāde notika Latvijas 1. Rokkafejnīcā, kur grupas mūziku atzinīgi novērtēja arī viesi no Vācijas. “Bija jocīgs atgadījums: pēc uzstāšanās pie mums pieskrēja vācieši, kuri sākotnēji nebija atnākuši uz pirmizrādi. Viņi mūs ilgi un neatlaidīgi slavēja un lūdza uzstāties kāzās Vācijā, solot apmaksāt lidojumu un viesnīcu. Žēl, ka no rīta cilvēki aizmirst tādus solījumus” – stāsta grupas līderis Aleksandrs Čornijs.

 

 

Lasi vēl

Komentāri

Izklausās feini
skeptiķis 09.06.2017. 18:48
vou, šo videoklipu varētu likt skaidrojošajā vārdnīcā blakus vārdam "mediocre"
Hmm, negaidīti labi un kvalitatīvi... tā turēt!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

17.nov
svētdiena

All Day Long

Tallinas Pagalms, Tallinas iela 10-19
17.nov
svētdiena

Hypnos//Preternatural//Flaying//Once Upon

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
17.nov
svētdiena
20.nov
trešdiena

20 minūtes slavas

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
21.nov
ceturtdiena

FORUMS