PASĀKUMI

29.aug
ceturtdiena

The Ocean + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
29.08.2019. 20:00
No 15 EUR
Biļetes: ticketshop.lv

Rīgā viesosies vācu post-metal/experimental rock grupa The Ocean (The Ocean Collective)!
The Ocean daiļrade ir sajaukums no eksperementālā roka un tehniskā metāla, kurš piepildīts ar klasisko mūziku ar elektroniskām skaņām. Pati grupa sauc savu stilu par ambient soundtrack doomrock.
Kolektīvs dibināja mūziķis Robins Staps (Robin Staps) 2000 .gadā. Kopumā grupa spelejuši 40 mūziķi.
Pats pirmais koncerts notika 2002.gadā puslegāla vācu klubā Eimer Club. Drīzumā arī nāca gaismā pirmais CD Islands/Tides – 30 garā kompozīcija, kur bija gabali no live uzstāšanām.
2003 .gadā grupa noslēdza līgumu ar leiblu Make My Day Records un izlaida ЕР Fogdiver , kurā bija 5 kompozīcijas. Šo momentu var saukt par noteicošo grupas vēsturē, jo tieši pēc Fogdiver par viņiem sāka runāt kritiķi. Kopumā grupa izlaida 7 albumus: Fluxion (2004), Aeolian (2005), Precambrian (2007), Heliocentric (2010), Anthropocentric (2010), Pelagial (2013), Phanerozoic I: Palaeozoic.
The Ocean uzstājās visā Eiropā un daudzās pasaules valstīs, ka arī Vācijā, Austrijā, Holandē, Beļģijā, Čehijā un Poliāa ar trisdienu tūri, ieskaitot arī festivālus: Summer Breeze (Vācija), Brutal Assault (Čehija) un St Feliu (Spānija). The Ocean nenogurst pārsteigt publiku. Grupa turpina atvērt jaunās muzikālas teritorijas, miksējot savas firmas skaņas ar klasiku, maigiem elektroniskiem gabaliem un neticamu dinamiku.

Komentāri

tas ir augustā, nevis jūlijā. a to es jau bik samīzos

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

21.aug
trešdiena

Sudden Lights un Laika Suns brīvdabas koncertā Spīķeros

Spīķeri - radošais kvartāls, Maskavas iela 6 Riga
23.aug
piektdiena

Satarial in Riga // Stagnant Project

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
23.aug
piektdiena

Kas Tev Par Daļu koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
24.aug
sestdiena

Rokfestivāls Vērte 2019

Rūjiena, Rūjiena
24.aug
sestdiena

Rock In Riga

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga

FORUMS