PASĀKUMI

20.
ceturtdiena

Rash Decision (UK) / Johny & The Burnouts

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
20.06.2019. 21:00

Pirms gada Rash Decision koncis bija plānots kā pēdējais Riga Hardcore rīkotais pasākums, tomēr koncis bija pārsteidzoši izdevies un grupa tik jaudīga, ka būtu grēks ko tādu neatkārtot.

Rash Decision ir hardcore grupa no UK, kas spēlē mežonīgi ātri, jaudīgi un spēcīgi. Enerģija ir tas, kas šai grupai tiešām netrūkst. Dodoties uz Punk'n Roll festivālu Igaunijā, grupa ir nolēmusi pa ceļam noraut jumtu arī klubā Republika.

Skatuvi vispirms iesildīs pašmāju Johnny & The Burnouts, kas savās dziesmās lieliski apvieno gan grūvīgo, gan ātro spēlējot spēcīgu oldschool hardcore. Arī viņi, pēc tam dodas uz Punk'n Roll festu.

Šādi pasākumi nav bieži, tā kā ierašanās obligāta.

Pasākumā būs iespējams iegādāties ierakstus, kreklus, uzšuves utml. Ja vēlaties ko konkrētu, atrodiet to www.rashdecision.bigcartel.com un uzrakstiet par to Rash Decision

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

18.jūl
ceturtdiena

Ghettozloba akustiskais Nemierā

Nemiers, Rīga, Aristīda Briāna iela 9A
19.jūl
piektdiena

TOUNS & Tape Electro

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
20.jūl
sestdiena

GAN JAU Minifest

Gan/Gan, Highlights info row image Ganību dambis 20A, Riga
20.jūl
sestdiena
20.jūl
sestdiena

Apofeoz Orkestra

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050

FORUMS