PASĀKUMI

20.
ceturtdiena

Rash Decision (UK) / Johny & The Burnouts

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
20.06.2019. 21:00

Pirms gada Rash Decision koncis bija plānots kā pēdējais Riga Hardcore rīkotais pasākums, tomēr koncis bija pārsteidzoši izdevies un grupa tik jaudīga, ka būtu grēks ko tādu neatkārtot.

Rash Decision ir hardcore grupa no UK, kas spēlē mežonīgi ātri, jaudīgi un spēcīgi. Enerģija ir tas, kas šai grupai tiešām netrūkst. Dodoties uz Punk'n Roll festivālu Igaunijā, grupa ir nolēmusi pa ceļam noraut jumtu arī klubā Republika.

Skatuvi vispirms iesildīs pašmāju Johnny & The Burnouts, kas savās dziesmās lieliski apvieno gan grūvīgo, gan ātro spēlējot spēcīgu oldschool hardcore. Arī viņi, pēc tam dodas uz Punk'n Roll festu.

Šādi pasākumi nav bieži, tā kā ierašanās obligāta.

Pasākumā būs iespējams iegādāties ierakstus, kreklus, uzšuves utml. Ja vēlaties ko konkrētu, atrodiet to www.rashdecision.bigcartel.com un uzrakstiet par to Rash Decision

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

22.mai
trešdiena

20 minūtes slavas

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
22.mai
trešdiena

Inokentijs Mārpls

NOASS, AB dambis 2, Rīga
24.mai
piektdiena

Sound Religion

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
24.mai
piektdiena

Rattus [FIN] + Hot Kommunist [EST]

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
24.mai
piektdiena

SPIRAL SKIES (psychedelic rock/doom, Zviedrija)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

FORUMS