PASĀKUMI

23.
ceturtdiena

Kilkim Žaibu

Varniai, Lietuva, Coast of lake Lūkstas, Varniai, Lithuania
23.06.2016. 15:00 - 25.06.2016. 23:45
32 EUR
Jau 17. gadu pēc kārtas Austrumeiropas lielākais folk un metal mūzikas festivāls "Kilkim Žaibu" pulcēs smagās mūzikas cienītājus no Baltijas un citām Eiropas valstīm.

Kaimiņzemes festivālu kā pasākumu, kurā svinēt Līgosvētkus, ik gadu apmeklē arī fanu pulki no Latvijas, un šī gada pasākums solās būt īpaši grandiozs, jo tajā kopā ar daudzām citām grupām no Eiropas un pasaules uzstāsies arī black metal aizsācēji un leģendas Venom!

Lietuvieši vienmēr ir bijuši īpaši atvērti draudzībai un sadarbībai ar Latviju un tās izpildītājiem, un arī šogad pasākumā gaidāmi vairāki izpildītāji no Latvijas. Klausītājus no mūsu zemes dosies iekustināt gan, progressive black metal žanra pārstāvji "Eschatos", gan Viduslaiku folkmūzikas kopa "Obscurus Orbis", kā arī atzītā doom metal grupa Catalepsia un black metal apvienība Protean. Kopā ar mūsu un kaimiņzemes grupām gaidāmi arī izpildītāji no Zviedrijas, Austrijas, Rumānijas, Ukrainas, Izraēlas un citām valstīm. Īpaši ir vērts izcelt pasākuma galvenos viesus, pasaulslaveno grupu Venom, kas globāli tiek dēvēta par black metal žanra tēviem.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

15.nov
piektdiena

KUMOSIŅŠ

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
15.nov
piektdiena

NUVO un Simia Sapiens (Šveice)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
15.nov
piektdiena

Evergreen Mars / Kafkaesque / Burning Dawn

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
15.nov
piektdiena

Evergreen Mars | Kafkaesque

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
16.nov
sestdiena

Amenra (BE), E-L-R Ylva

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS