PASĀKUMI

7.
piektdiena

grupa SUTAS DAMPIS

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
07.06.2019. 21:00
Bez maksas

07.06.2019. bufetē - picērijā "Ansamblis" (Robežu ielā 38, Rīgā) muzicēs grupa SUTAS DAMPIS jeb, kā paši sevi dēvē - alkošlāgerpankroka banda "Sutas dampis"!
Grupas pirmsākumi meklējami pagājušā gadsimta deviņdesmitajos gados Alūksnē. Aktīvi koncertējot dažādas Latvijas vietās un sadraudzējoties ar citām alternatīvo mūziku pārstāvošām grupām, SUTAS DAMPIS līderim Gintaram Čerbikovam, draugu lokā dēvētam par Gvildoru, radās doma par festivāla organizēšanu. 2003. gada augustā, par godu grupas SUTAS BALSS 13. gadskārtai Alūksnes Pilssalas estrādē norisinājās pirmais festivāls "Sutas Balss", kura mērķis bija popularizēt alternatīvo rokmūziku. Vēlāk par festivāla mājvietu kļuva Gintara privāteritorija pieAlūksnē un iemantoja aizvien lielāku popularitāti. Cik tieši gadus festivāls pastāvēja, kāpēc paputēja u.t.t., varēsiet pajautāt Gvildoram pašam, atnākot uz viņa bandas SUTAS DAMPIS koncertu Ansamblī
Šeit neliels ieskats no SUTAS DAMPIS uzstāšanās festivālā SUTAS BALSS 2005. gadā:
https://www.youtube.com/watch?v=urRQIZqLvzE

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

23.aug
piektdiena

Satarial in Riga // Stagnant Project

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
23.aug
piektdiena

Kas Tev Par Daļu koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
24.aug
sestdiena

Rokfestivāls Vērte 2019

Rūjiena, Rūjiena
24.aug
sestdiena

Rock In Riga

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga
24.aug
sestdiena

The BIG Deal // Zona

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050

FORUMS