PASĀKUMI

25.jan
piektdiena

Eschatos + Malduguns (LV), Inquisitor (LT), Holy Lamb (LV)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
25.01.2013. 20:00

Diena.lv. 2013. gada 2. janvāris 16:00

Piektdien, 25.janvārī, klubā Melnā piektdiena ar savu debijas ierakstu Hierophaniesiepazīstinās jaunizveidotā melnmetāla supergrupa Eschatos, kas uz skatuves kāps kopā ar vietējiem nāves metāla meistariem Malduguns, lietuviešu melnmetāla avantgardistiemInquisitor un pašmāju progresīvā roka apvienību Holy Lamb.

Kaut gan grupa ir izveidota pavisam nesen, Eschatos dalībnieki sevi jau pierādījuši uz skatuves. Eschatos sākums ir meklējams grupas dalībnieku iepriekšējā sadarbībā tādās apvienībās kā Ocularis Infernum, Grondh un Velna Krusti.

Albums Hierophanies ierakstīts neierastā veidā. Mūziķi, izvairoties no pārspīlētiem tradicionālās smagās mūzikas skanējuma kanoniem, nolēma to ierakstīt pašu spēkiem, pārveidojot mēģinājumu telpu par ierakstu studiju. Albums izceļas ar tumšu, tomēr enerģisku un agresīvu melnmetāla devu, kas pārlieta plosoši drūmā un smeldzīgi melanholiskā mērcē. Īpaši nopelni albuma skaņas izveidē ir Guntim Podvigam, kurš palīdzēja grupai ieraksta laikā, kā arī nodarbojās ar miksēšanas darbiem. Jāuzsver arī sadarbība ar pianistu Jāni Kaņepu, kurš sakomponēja un ierakstīja klavieru skaņdarbu albumam Hierophanies, informēja grupasEschatos pārstāvji.

25.janvāra koncertā spēlēs arī daudzu vietējo smagās mūzikas klausītāju iecienītā nāves metāla grupa Malduguns, kas nesen tautās laidusi savu svaigāko skaņdarbu Nekro Disko, lietuviešu progresīvie melnmetāla avantgardisti Inquisitor, kas šajā vasarā paguvuši nospēlēt koncertu pasaules lielākajā metāla festivālā Wacken Open Air, ka arī pašmāju progroka leģendas Holy Lamb.

Komentāri

Video no ieraksta youtube.com/LG0sPejIcL0

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

20.nov
trešdiena

20 minūtes slavas

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
21.nov
ceturtdiena
22.nov
piektdiena

Mgła (Pl) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
22.nov
piektdiena

Helēna Kozlova

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
22.nov
piektdiena

Ingai Nav Vārdu

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

FORUMS