PASĀKUMI

25.jan
piektdiena

AC/DC Tribute

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja
25.01.2013. 22:00

„AC/DC tribute” ir visplašāk pazīstamā lietuviešu kovergrupa un viena no retajām atzinīgi vērtētajām šāda veida grupām Austrumeiropā, no mūzikas apskatniekiem izpelnoties pat tādus komplimentus, kā „par viņiem labāki spēj būt tikai īstie „AC/DC”” un regulāri uzstājoties dažādos pašmāju un apkārtējo valstu rokfestivālos. Jāpiemin, ka grupas līderis pats ir organizators vienam no Lietuvā lielākajiem festivāliem „Galapagai”.

Grupa Latvijā sniegs divus koncertus – piektdien, 25. janvārī Liepājas klubā „Fontaine palace” un sestdien, 26. janvārī Rīgā, klubā „Nabaklab”. Jāpiebilst, ka šis būs pirmais grupas koncerts Rīgā un „AC/DC tribute” sola garu un enerģisku koncertprogrammu, kurā netiks aizmirsts neviens „AC/DC” hīts. Liepājā grupa viesojusies vairākkārt – gan uzstājoties klubos, gan vairākos vasaras festivālos.

Vairāk informācijas par koncertiem atradīsiet klubu interneta mājas lapās, „Fontaine palace” atrodas Liepājā, Dzirnavu ielā 4, bet „Nabaklab” – Rīgā, Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12.

www.facebook.com/pages/ACDC-TributeLT/96457875349

Par dejām gādās DJ Dambis

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

15.nov
piektdiena

KUMOSIŅŠ

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
15.nov
piektdiena

NUVO un Simia Sapiens (Šveice)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
15.nov
piektdiena

Evergreen Mars / Kafkaesque / Burning Dawn

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
15.nov
piektdiena

Evergreen Mars | Kafkaesque

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
16.nov
sestdiena

Amenra (BE), E-L-R Ylva

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS