JAUNĀKIE IERAKSTI

The Solid piedāvā “Awake”

The Solid 19.09.2012. 18:22
Siguldas positive rock grupa "The Solid" nāk klajā ar savu jaunāko kompozīciju no gaidāmā albuma - “Awake”.
Dziesma ir jau ceturtais grupas šogad izdotais singls no grupas drīzumā gaidāmā albuma, un, tāpat kā iepriekšējie ieraksti, tapis sadarbībā ar Mārupes studiju “KS Records” un skaņu inženieri Kārli Šteinmani. Mūzikas un teksta autors ir Ingus Sala, dziesmas garums – 04:13 minūtes.
 
Šis singls uzskatāms par grupas līdz šim netipiskāko ierakstu, atšķirībā no citām dziesmām vairāk jūtama ietekme no synth pop un electronic indie žanriem, kā arī lielāks akcents likts uz taustiņu instrumentiem un sintezētiem efektiem. Savukārt dziesmas teksts vēsta par citu cilvēku atbalsta un ticības mūsu spēkiem lielo nozīmi, palīdzot mums stiprināt motivāciju un smelties enerģiju iecerēto mērķu sasniegšanai.
 

Lasi vēl

Komentāri

Smuka dziesma
Feel tired about everyday's work, you can visit this website for we have provided lots of funny stories. Fun Story Enjoy it and forget your work for a while

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

13.dec
piektdiena

Piektdiena, '13.

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
13.dec
piektdiena

Pūķa Gars

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
20.dec
piektdiena

JUUK

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
10.jan
piektdiena

Saša Samoiļenko & TOMAS Band

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
24.jan
piektdiena

blank | Black Medicine Tour: Rīga

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia

FORUMS