JAUNĀKIE IERAKSTI

The Seventh Floor izdod jaunu dziesmu

The Seventh Floor 31.07.2013. 18:49
Pēc ilgāka laika pārtraukuma grupa The Seventh Floor nāk klajā ar jaunu dziesmu
Jau 2012. gadā The Seventh Floor sāka darbu pie pirmā pilna garuma albuma, iepriekš izdodot tikai 6 dziesmu demo albumu ar tādu pašu nosaukumu kā grupai. 2012. gada vasarā studijā "Ks Records" grupa sadarbībā ar Kārli Šteinmani ierakstīja un izdeva pirmos divus albuma "Away From Home" singlus. 

2012. gada septembrī grupas solists devās uz ārzemēm peļņā, kā rezultātā albuma rakstīšanas process tika pārtraukts līdz 2013. gada vasarai. 
 
"Mēnesi pirms solists atgriezās, visu grupas dalībnieku dzīvēs uzradās šādas tādas ķibelītes. Viena no tām, protams, kopīga visiem - grupas neaktivitāte 8 mēnešu garumā, tādēļ divi no dalībniekiem savā veidā nolēma albuma procesā nepiedalīties, bet attiecības starp grupas biedriem ir tik pat labas kā pirmstam, un tādas tās vienmēr paliks," portālu Alternative.lv informē grupas pārstāvji.
 
The Seventh Floor - Away From Home (lejupielādē šeit)
 
Šajā vasarā Jēkabs un Reinis, gribot albumu ierakstīt jebkurā gadījumā, divatā ierakstīja pārējās albuma dziesmas, kuras šobrīd visas pēc kārtas tiek miksētas "Ks Records" studijā. Vienu no tām, albuma tituldziesma "Away From Home" grupa piedāvā Jums jau šodien.
 
Albums tiks izdots septembrī, par tiešu datumu, par koncertiem, jaunajiem grupas dalībniekiem un visu visu pārējo uzzināsiet drīzumā.

Lasi vēl

Komentāri

citas dziesmas un citas ziņas meklējiet šeit.
Ziņas ziņas 31.07.2013. 22:30
meklējiet šeit: facebook.com/theseventhfloor vai draugiem.lv/tsf

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

29.aug
ceturtdiena

The Ocean + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
30.aug
piektdiena

Grupas Apēdājs koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
30.aug
piektdiena
6.sep
piektdiena

Vader // Hate // Thy Disease

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
6.sep
piektdiena

Vennaskond Est, Pleners Lv, Abraham Kenny Aus, Est Lv

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

FORUMS