JAUNĀKIE IERAKSTI

Reverb Moonlight publicē singlu Some Secret Places

Reverb Moonlight 08.09.2017. 11:19
Psihodēliskās rokmūzikas grupa “Reverb Moonlight” klausītājiem nodod pirmo singlu "Some Secret Places".

Jaunās grupas “Reverb Moonlight” kodolu veido bundzinieks Arnolds Andersons un ģitārists Kristaps Hermanis. Ideja veidot grupu dzimusi  darbībā – kopā muzicējot: “Mūzika mums ir savstarpēja komunikācija. Mūsu mūzikā  svarīga vieta ir improvizācijai, kurā mēs katrs  varam attīstīt savu vīziju.”

“Nekas jau nerodas no nekā” pauž Kristaps. Stilistiski “Reverb Moonlight” daiļradi var dēvēt gan par psihodēlisko rokmūziku, gan par postroku, jo mūzikā saplūdušas dažādas ietekmes, pasaules redzējumi un sajūtas. Abi mūziķi uzskata: “Ja cilvēks darbu veic ar pārliecību un meklē savu ceļu, tad mūzika vairs nav tik atkarīga no aktuālajām tendencēm. Ja tu radīsi patiešām labu mūziku, tad būs arī cilvēki, kas to klausīsies.”

Savukārt kluba “DEPO” vadītājs Guntis Vanags par “Reverb Moonlight” saka: “Tā ir ļoti laba psihodēliskā grupa - ar gados jauniem, un jau spilgtiem un individuāli meistarīgiem dalībniekiem.  “Reverb Moonlight” noteikti ir grupa, kuru jāzina, lai gūtu pilnvērtīgu ainu par notiekošo LV mūzikā.”

2016. gadā Ģirta Laumaņa studijā “Hodila Records” ierakstīts “Reverb Moonlight” pirmais mazalbums (EP) un šogad Laumaņa vadībā top nākamais ieraksts, no kura pirmais singls Some Secret Place jau nodots klausītājiem.

Dziesmas tapšanā grupa saka paldies “stīgu orķestrim” - Klāvam Jankevicam.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

22.feb
ceturtdiena

Jāņa Vanadziņa trio

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
23.feb
piektdiena

R.O.Q Military Party

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
23.feb
piektdiena

LVDS & Oculosoul & Aivis Gailitis

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
23.feb
piektdiena

Inokentijs Mārpls, Zaķis, Muamar Mubarek

Tautas Harmonijas Centrs, Valmiera, L.Laicēna 2a
23.feb
piektdiena

Future Jets @ Fontaine Palace

Fontaine Palace, Dzirnavu iela 4, Liepāja

FORUMS