JAUNĀKIE IERAKSTI

Reverb Moonlight publicē singlu Some Secret Places

Reverb Moonlight 08.09.2017. 11:19
Psihodēliskās rokmūzikas grupa “Reverb Moonlight” klausītājiem nodod pirmo singlu "Some Secret Places".

Jaunās grupas “Reverb Moonlight” kodolu veido bundzinieks Arnolds Andersons un ģitārists Kristaps Hermanis. Ideja veidot grupu dzimusi  darbībā – kopā muzicējot: “Mūzika mums ir savstarpēja komunikācija. Mūsu mūzikā  svarīga vieta ir improvizācijai, kurā mēs katrs  varam attīstīt savu vīziju.”

“Nekas jau nerodas no nekā” pauž Kristaps. Stilistiski “Reverb Moonlight” daiļradi var dēvēt gan par psihodēlisko rokmūziku, gan par postroku, jo mūzikā saplūdušas dažādas ietekmes, pasaules redzējumi un sajūtas. Abi mūziķi uzskata: “Ja cilvēks darbu veic ar pārliecību un meklē savu ceļu, tad mūzika vairs nav tik atkarīga no aktuālajām tendencēm. Ja tu radīsi patiešām labu mūziku, tad būs arī cilvēki, kas to klausīsies.”

Savukārt kluba “DEPO” vadītājs Guntis Vanags par “Reverb Moonlight” saka: “Tā ir ļoti laba psihodēliskā grupa - ar gados jauniem, un jau spilgtiem un individuāli meistarīgiem dalībniekiem.  “Reverb Moonlight” noteikti ir grupa, kuru jāzina, lai gūtu pilnvērtīgu ainu par notiekošo LV mūzikā.”

2016. gadā Ģirta Laumaņa studijā “Hodila Records” ierakstīts “Reverb Moonlight” pirmais mazalbums (EP) un šogad Laumaņa vadībā top nākamais ieraksts, no kura pirmais singls Some Secret Place jau nodots klausītājiem.

Dziesmas tapšanā grupa saka paldies “stīgu orķestrim” - Klāvam Jankevicam.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

19.jūn
trešdiena

N0tinghila

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
20.jūn
ceturtdiena

Rash Decision (UK) / Johny & The Burnouts

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
21.jūn
piektdiena

Symbolic vasaras saulgriežos

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
26.jūn
trešdiena

Dragons/Doyle

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
27.jūn
ceturtdiena

SABER TIGER (サーベル・タイガーJapāna, heavy metal)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

FORUMS