JAUNĀKIE IERAKSTI

Projekts KRX un PoĒtiskie izdod dziesmu Bāliņi

KRX un PoĒtiskie 09.11.2017. 14:05
"Paraguay Zoo", "Rīta Stienis", "Oranžās brīvdienas" biedri un citi mūziķi radījuši patriotisku skaņdarbu "Bāliņi".

Jaunais kopprojekts "KRX un PoĒtiskie" ir apvienojis astoņus mūziķus un radījis skaņdarbu par latviešu strēlniekiem, kā veltījumu Latvijai simtgadē. Skaņdarbs “Bāliņi” ir veidots sapludinot divus Kristiana Fišera dzejoļus "Rota" un "Bāliņi", kur muzikāli deklamētās dzejas rindas pārtop hiphopā un spēcīgā rokmūzikā.

Skaņdarba teksta un mūzikas autors kā arī solists ir Kristians Fišers, kas plašāk ir pazīstams, kā KRX no savulaik populārās pašmāju hiphop apvienības "Paraguay Zoo". Mūzikas līdzautors, ieraskta producents un basģitārists ir Herberts Blumbergs (Herbe Panks) no sportpunk orķestra "Rīta Stienis", kura vokālists Mārtiņs Kozlovskis (Kozmens) šajā kompozīcijā deklamē dzeju. Uz hiphopa daļām pievienojās Gunārs Bītz no "Samba De Riga", bet piedziedājumos bez Kristiana dzirdams arī "Oranžo Brīvdienu" līderis Ints Ķergalvis (Speiss). Ģitāras un spēcīgās solo partijas iespēlēja Pauls Kravalis (Kurmis), pie klavierēm Rihards Šešo, bet pie bungām Krišjānis Kupcāns.

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

23.nov
ceturtdiena

Yegor Zabelov (BLR – folk/ experimental)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
24.nov
piektdiena

Fresh Blood I atlases kārta

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
24.nov
piektdiena

Anton Makarov

Kaņepes Kultūras Centrs, Skolas iela 15, Rīga
24.nov
piektdiena

Kapakmens + Dehead, Sidechain Retreat

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
24.nov
piektdiena

Grupas Trauma Moralis koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4

FORUMS