JAUNĀKIE IERAKSTI

Jūdas graši un Doktora Klisicka laboratorija prezentēs savus jaunākos albumus.

Nabaklab 15.12.2016. 14:41
16. decembrī divas pašmāju grupas “Doktora Klisicka laboratorija” un “Jūdas graši” vienā koncertā "Nabaklab" prezentēs savus jaunākos albumus.

Šajā vakarā Doktora Klisicka laboratorija publicē jauno koncertalbumu “Koncerts Baldones sanatorijā”. Muzikālais materiāls ietver grupas sekotājiem labi zināmas kompozīcijas, gan arī pavisam jaunus un vēl nepublicētus skaņdarbus.

Grupas stilu var raksturot kā eksperimentāla elektronika, psihodēlija, kas balstīta uz simpātijām pret industriālo un 80. gadu naivo sintīpopu. Lirika balstīta uz stāstiem par dr. Klisicki un viņa Pokaiņu slepenās laboratorijas darbinieku dzīvi, sadzīvi un intīmajiem pārdzīvojumiem.

Savukārt pasākuma “īpašie pacienti” grupa “Jūdas graši” šajā vakarā iepazīstinās ar savu jaunāko albumu “Apdirsties un mirt”.  Grupa darbojas no 1998. gada un daiļradē var manīt roka, blūza un panka ietekmes. 

Koncerta norises vieta Radio NABA klubs NABAKLAB, pasākuma sākums no plkst. 21:00, koncertprogramma sāksies plkst. 22:03. Ieeja klubā no 18 gadu vecuma. Papildu informācija: nabaklab.lv  

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

18.dec
trešdiena

20 minūtes slavas

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
19.dec
ceturtdiena

Ziemassvētku priekšnojautas ar Čipsi un Dullo

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
19.dec
ceturtdiena

Les Attitudes Spectrales + Donēts

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
19.dec
ceturtdiena

METAL XMAS EVENT

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
20.dec
piektdiena

Marduk, Attic & Unlight

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS