JAUNĀKIE IERAKSTI

Iron Wings izdod minialbumu Tumšie miglāji

Iron Wings 04.01.2018. 11:21
Smagā metāla grupa "Iron Wings" laižā klajā četru dziesmu EP “Tumšie miglāji”.

Albums ierakstīts “Hodila Records” studijā Valmierā 2017 gada nogalē. EP apkopotas četras dziesmas, no kurām trīs ir priekšvēstnesis debijas albumam, pie kura ir uzsākts darba process. 

Iron Wings ir heavy metal grupa no Rīgas un savu skatuves darbību sāka 2016. gada janvārī. Grupas stilu veidot heavy metal un thrash metal žanri. Grupas skanējumu ietekmē tādas grupas kā Machine Head, Motorhead, Slayer, Iron Maiden, Metallica, Ozzy un citas. Līdz šim grupa ir uzstājusies dažādos Latvijas, Lietuvas un Igaunijas mūzikas klubos un festivālos.

Grupas albumu ir iespējams noklausīties grupas Bandcamp vietnē.Lasi vēl

Komentāri

Man patīk, forši, paldies, bet lūdzu ielieciet takš spoķifajā!!
Riekstiņš 06.01.2018. 16:18
Jaudīgi!
Zelta Vilks :)
Kungi, viss ar dziesmām ir kārtībā, bet beidziet takš braukt pie Lomāta rakstīties, mikss skan briesmīgi.
Ar miksu viss OK. Spēlēt jāmācās.
@ :)
Noklausījos pilnā garumā visu. Piekrītu, ir arī izpildījuma lažas, bet tās ar laiku. Kur ar miksu viss ir ok? Esi dzirdējis Relicseed EP ar nosaukumu "Ideoloģija"? Neuzbrūku tev, bet cmon, tā skaņa ir netīrāka par govs asti.
Kad Šteinmanis sataisa grupu performances, tad ir par sterilu, kad Lomiks gandrīz neko neizdara bez rec pogas nospiešanas, arī nav labi. Neapmierināma tauta esat.
@lol
Nav tīri par diviem kungiem stāsts. Sound Division arī ir opcija, bet te nu būs raudāšana, ka tas ir pakalpojums, kuru var atļauties tikai oligarhu mazbērni.
Malači! Man patīk. Tā turpināt!
Draivs gan vairāk pēc Šteinmaņa izklausās.
jap, tas mikss ir bišku duļķains un saplūdis, tādai mūzikai darētu kkas bišku dzidrāks un tīrāks, ja puiši spēlētu ko stounerīgāku, skanējums būtu super, bet nu katram sava gaume. Pa lielam ieraksts foršs un klausāms, vienmēr visu var labāk, bet ir jau ir diezgan cienījams rezultāts.
Veiksmi!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

27.jūn
ceturtdiena

SABER TIGER (サーベル・タイガーJapāna, heavy metal)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
29.jūn
sestdiena

Specific Moments(NO)

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
29.jūn
sestdiena

Riga Reggae

Tautas Harmonijas Centrs, Valmiera, L.Laicēna 2a
29.jūn
sestdiena

Careless afterlife

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
30.jūn
svētdiena

Vinila svētdiena

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga

FORUMS