JAUNĀKIE IERAKSTI

Harta publicē dziesmu Kas kalpo tev?

Harta 09.04.2019. 10:31
Apvienība "Harta" publicē otro dziesmu latviešu valodā no vasaras sākumā gaidāmā albuma "Timeline".

Šī ir otrā dziesma latviešu valodā no Hartas debijas albuma "Timeline", kuru plānots izdot vasaras sākumā. Dziesmas videoklips, tāpāt kā pirmajam singlam "Atrunas", tapis sadarbībā ar Kārli Kempelu (Fundamentalart LV) un ir skatāms grupas YouTube kanālā. Audio ierakstu atradīsiet lielākajās straumēšanas platformās, kā arī to var iegādāties un lejupielādēt grupas Bandcamp lapā.

Par dziesmu stāsta grupas pārstāvji: "Saistības rada mūsu dzīvē nozīmi un nolūku. To spēks nosaka mūsu prioritātes, mūsu sapņus un raizes. Ja neesam uzmanīgi, tās var arī kļūt par važām. Ciniska un neiejūtīga pasaule kāro mūs apslogot ar liekām saiknēm - materiālām, garīgām, ideoloģiskām. Ikviens ir izjutis to taustekļus gramstoties ap kājām un rīkli. Neļaujies. Nekalpo situācijai, kas sagrābusi tevi par ķīlnieku. Nekalpo mašīnai, ko nevari atļauties. Nekalpo drēbēm, kuras tev nav vajadzīgas. Nekalpo atkarībām, kas paralizē un atstāj tevi kailu. Nekalpo nekam, kas nav nozīmīgs un nedara tavu dzīvi bagātāku. Turi acis vaļā un paturi prātā jautājumu - Kas Kalpo Tev?"Dziesmas ieraksts un pēcapstrāde tika veikta MK-Studio Matīsa Klaviniusa vadībā, bungas ierakstītas Sound Division Studios sadarbībā ar KS Records un Kārli Šteinmani.

Jauno singlu atzīmēšana notiks bārā Republika sestdien, 13. aprīlī, 21:00, kur Harta dalīs skatuvi ar grupām NuSide un The Vale. Plašāka informācija par koncertu Facebook lapā

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

26.jūn
trešdiena

Dragons/Doyle

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
27.jūn
ceturtdiena

SABER TIGER (サーベル・タイガーJapāna, heavy metal)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
29.jūn
sestdiena

Specific Moments(NO)

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
29.jūn
sestdiena

Riga Reggae

Tautas Harmonijas Centrs, Valmiera, L.Laicēna 2a
29.jūn
sestdiena

Careless afterlife

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga

FORUMS