JAUNĀKIE IERAKSTI

Harta publicē dziesmu Kas kalpo tev?

Harta 09.04.2019. 10:31
Apvienība "Harta" publicē otro dziesmu latviešu valodā no vasaras sākumā gaidāmā albuma "Timeline".

Šī ir otrā dziesma latviešu valodā no Hartas debijas albuma "Timeline", kuru plānots izdot vasaras sākumā. Dziesmas videoklips, tāpāt kā pirmajam singlam "Atrunas", tapis sadarbībā ar Kārli Kempelu (Fundamentalart LV) un ir skatāms grupas YouTube kanālā. Audio ierakstu atradīsiet lielākajās straumēšanas platformās, kā arī to var iegādāties un lejupielādēt grupas Bandcamp lapā.

Par dziesmu stāsta grupas pārstāvji: "Saistības rada mūsu dzīvē nozīmi un nolūku. To spēks nosaka mūsu prioritātes, mūsu sapņus un raizes. Ja neesam uzmanīgi, tās var arī kļūt par važām. Ciniska un neiejūtīga pasaule kāro mūs apslogot ar liekām saiknēm - materiālām, garīgām, ideoloģiskām. Ikviens ir izjutis to taustekļus gramstoties ap kājām un rīkli. Neļaujies. Nekalpo situācijai, kas sagrābusi tevi par ķīlnieku. Nekalpo mašīnai, ko nevari atļauties. Nekalpo drēbēm, kuras tev nav vajadzīgas. Nekalpo atkarībām, kas paralizē un atstāj tevi kailu. Nekalpo nekam, kas nav nozīmīgs un nedara tavu dzīvi bagātāku. Turi acis vaļā un paturi prātā jautājumu - Kas Kalpo Tev?"Dziesmas ieraksts un pēcapstrāde tika veikta MK-Studio Matīsa Klaviniusa vadībā, bungas ierakstītas Sound Division Studios sadarbībā ar KS Records un Kārli Šteinmani.

Jauno singlu atzīmēšana notiks bārā Republika sestdien, 13. aprīlī, 21:00, kur Harta dalīs skatuvi ar grupām NuSide un The Vale. Plašāka informācija par koncertu Facebook lapā

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

24.aug
sestdiena

Rokfestivāls Vērte 2019

Rūjiena, Rūjiena
24.aug
sestdiena

Rock In Riga

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga
24.aug
sestdiena

The BIG Deal // Zona

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
24.aug
sestdiena

Reiner albuma Veidojot tagadni koncerts

NOASS, AB dambis 2, Rīga
24.aug
sestdiena

Lasti Kusto(RU)

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4

FORUMS