JAUNĀKIE IERAKSTI

Harta piedāvā dziesmu Choice of Voice

Harta 16.03.2017. 12:21
Alternatīvā metāla apvienība "Harta" laiž klajā savu jaunāko veikumu - singlu un ​liriku video "Choice of Voice".

Choice of Voice ir grupas pirmais muzikālais komentārs par kara tēmu kā pagātnē, tā arī mūsdienās un jebkurā no pasaules malām, tāpēc video klipu izvēlēts veidot liriku video stilā ar dokumentālo video arhīvu materiālu, kas pastiprina dziesmas vēstījumu. Grupas vokālists Kārlis: “Šī dziesma vairāk atnāca pati, jo sākotnēji vēlējāmies rakstīt par mīlestību, bet dziesma nepiekrita un novirzīja grupu līdz šādam rezultātam.”

Strādāt ar kara motīvu gan dziesmas tekstā, gan video grupai ir bijis pārdomas raisošs process. Choice of Voice atspoguļo nevis grupas dalībnieku personīgos pārdzīvojumus, bet gan kolektīvo sajūtu, ka, lai arī cik tie tuvu vai tālu, tomēr nevaram ignorēt pasaulē valdošos nemierus.

Dziesmas ieraksts veikts pie Kārļa Šteinmaņa - KS records (bungas) un Matīsa Klaviniusa - MK-Studio (ģitāras, vokāls, aranžija, mix un master). Īpaša pateicība tiek veltīta Matīsam par ieguldīto enerģiju un Edītei Biteniecei par piedalīšanos ierakstā. Dziesmas autori un izpildītāji ir Harta dalībnieki Kārlis Kalvišs (vokāls), Toms Krēsliņš (ģitāra), Roberts Cešeiko (bungas) un Rolands Ignatjevs (bass), kurš ir arī dziesmas video autors.

Skaties pārējos grupas video Harta Youtube kanālā, un klausies Harta Bandcamp profilā. Dziesma drīzumā būs klausāma arī Spotify. Savukārt par Hartas aktualitātēm vairāk vari uzzināt grupas Facebook lapā.


Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

27.apr
piektdiena

NUVO(LV) // Pobeda(Rus)

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
28.apr
sestdiena

Tesa, Soundarcade, Reiner

Tautas Harmonijas Centrs, Valmiera, L.Laicēna 2a
28.apr
sestdiena

Simple Man (classic rock)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
28.apr
sestdiena

Get Your Gun (Dānija) + ILLA

Aptieka, Mazā Miesnieku iela 1, Rīga
4.mai
piektdiena

PööLoY GLääNZ (Igaunija, ska-punk-roll)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

FORUMS