JAUNĀKIE IERAKSTI

Gapoljeri izdod šlāgerdziesmu Sauciet mani vārdā

Gapoljeri 13.06.2018. 11:55
Virtuves kabarē apvienība Gapoljeri" beidzot pievērsušies mūzikas žanram, kas ielikts latvieša šūpulī – šlāgerim!

"Dziesmas  "Sauciet mani vārdā"  bezmaksas lejupielāde ir kā dāvana vasaras saulgriežos un Latvijas simtgadē, jo, sajūtot šlāgera ritmus, latvieša acis iemirdzas kā Mildas zvaigznes un dejas var sākties! Galu galā šogad visi visu dara par godu Latvijas simtgadei – arī mēs!" pastāstīja grupas basģitārists un traktora vadītajs Artis Drozdovs.

"Dziesma ir kā piemineklis ciemiņiem, kas aiziet neprotas, bet videoversija veidota ievērojot gadiem koptās Latvijas šlāgermūzikas tradīcijas.

"Gapoljeri" melodijas klātienē tuvāk varēsiet iepazīt 22. jūnijā plkst. 20:00 11. novembra krastmalā svinībās "Līgo Rīga, Līgo Latvija", kā arī 11.jūlijā Spīķeru kvartālā !

Apvienība, kuras sastāvā ir vokālists Kristians Kareļins, bundzinieks Normans Bārbals ģitāristi Māris Kurtiņš, Artis Drozdovs un Normunds Zālamans atklāj, ka dziesmu "Sauciet mani vārdā" var uzskatīt par trešo "vientuļnieku" no Gapoljeri gaidāmā studijas albuma ar tādu pašu nosaukumu.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

29.jūn
piektdiena

Lamine Cissokho koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
29.jūn
piektdiena

LVDS + Fake Rabbit

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
29.jūn
piektdiena

Quartet of Five (indie, blues rock)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
1.jūl
svētdiena

Crowbar (Usa) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
5.jūl
ceturtdiena

Rahu the Fool

Kaņepes Kultūras Centrs, Skolas iela 15, Rīga

FORUMS