JAUNĀKIE IERAKSTI

Gapoljeri aicina Pacelt acis un aicina uz prezentācijas traci

Gapoljeri 01.12.2016. 11:16
2. decembrī klubā "Melnā Piektdiena" debijas albumu "Best OFF" prezentēs virtuves kabarē apvienība "Gapoljeri".

"Mēs vienmēr esam zinājuši, ka Latvijā ir skaistas sievietes!  Smalki veidotas, cēlas, graciozas, fotogēniskas, vientuļas un ne tik vientuļas,  koptas un nekoptas, kas, pat puskailas, ar skatienu cietu kā akmens raugās uz Tevi no augšas!  Pacel acis, mazo Rīdziniek!" Tā par otro singlu no debijas albuma Best OFF saka paši Gapoljeri

Dziesmas "Pacel acis"  vizuālā versija tapusi Jānim Klimanovam sadarbojoties ar Latvijas Nacionālā teātra aktieriem un Jūgendstila dāmām! 


Dziesmas "Pacel acis"  vizuālā versija tapusi Jānim Klimanovam sadarbojoties ar Latvijas Nacionālā teātra aktieriem un Jūgendstila dāmām! 

Virtuves Kabarē apvienības "Gapoljeri" debijas albuma "Best OFF" prezentācijas tracis norisināsies 2016.gada 2. Decembrī, klubā "Melnā Piektdiena",Brīvības gatvē 193c

Ieeja pasākumā no plkst. 20:00, neatkārtojami hepeningi no 20:15,  maksa 3 Eur.

Koncerta īpašie viesi: komiķis Rūdolfs Kugrēns, dziesminieks-dzīves vērotājs Mikus Frišfelds, Kapelmeitars GROUP un DJ Ģirts Šolis!

Virtuves kabarē apvienībā „Gapoljeri” pie viena galda satikušās piecas dramatiskas personības - vokālists Kristians Kareļins, basģitārists Artis Drozdovs, bundzinieks Normans Bārbals, kā arī ģitāristi Māris Kurtiņš un Normunds Zālamans.

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

13.dec
piektdiena

Piektdiena, '13.

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
13.dec
piektdiena

Tesa un Židrūns

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
13.dec
piektdiena

Pūķa Gars

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
13.dec
piektdiena

PND

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
13.dec
piektdiena

Jūdas Graši

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga

FORUMS