JAUNĀKIE IERAKSTI

Čipsis un Dullais izdod jaunu dziesmu un savu pirmo videoklipu

Čipsis un Dullais 04.04.2019. 09:13
Jaunā viļņa šlāgera grupa “Čipsis un Dullais” klausītājiem piedāvā šī gada dziesmu “Neizmet sirdi” un tās videoklipu.

Dziesma “Neizmet sirdi” līdz šim nav izpildīta nevienā koncertā un dzirdama tikai režisores Alises Zariņas filmā “Blakus”. Filma kalpoja kā mudinājums duetam pabeigt dziesmu, un no “Blakus” fragmentiem veidots arī “Neizmet sirdi” video, ko var uzskatīt par pirmo oficiālo grupas “Čipsis un Dullais” videoklipu. 

“Neizmet sirdi” ir par to, ka lietas dzīvē ir jālabo, un tā būs atrodama grupas topošajā otrajā studijas albumā. Dziesmas apstrādē un papildus vokālā ir iesaistīta visa Kārļa Butina ģimene. Dziesma pieejama Spotify un citos populārākajos straumēšanas servisos.

“Ir pavasaris, nāk vasara, ir iespēju laiks!” atgādina grupa un visiem novēl: “Mīlēts nav zaudēts!’Grupa “Čipsis un Dullais” pastāv jau četrpadsmit gadus un šajā laikā ir izdevusi vienu studijas albumu “P.S. Es tevi mīlu”, uzstājas Latvijas klubos un festivālos, kā arī 2016. gadā saņēma “Alternative.lv” gada balvu kā “Alternatīvākā grupa”. Tautā iemīļotās dziesmas “Asaras” un “Kad meitene skumst” katra vietnē Youtube tuvojas 200 tūkstošu klausījumu atzīmei.

Lasi vēl

Komentāri

Ilze Ilze 04.04.2019. 10:45
Tas jau otrais:)

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

26.jūn
trešdiena

Dragons/Doyle

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
27.jūn
ceturtdiena

SABER TIGER (サーベル・タイガーJapāna, heavy metal)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
29.jūn
sestdiena

Specific Moments(NO)

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
29.jūn
sestdiena

Riga Reggae

Tautas Harmonijas Centrs, Valmiera, L.Laicēna 2a
29.jūn
sestdiena

Careless afterlife

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga

FORUMS