JAUNĀKIE IERAKSTI

Cacophonics izdod dziesmu The Noble and Great

Cacophonics 15.04.2019. 10:14
Pop punk grupa Cacophonics publicē singlu "The Noble and Great".

Latvijas pop punk apvienība Cacophonics piedāvā noklausīties pirmo dziesmu no maija sākumā gaidāmā albuma "Fast Food is 4 Slow People". Jaunais singls "The Noble and Great", kas ir arī albuma atklāšanas dziesma, ir pirmais grupas publicētais ieraksts astoņu gadu laikā kopš 2011.gadā izdotā minialbuma "Thank You for Adding Us", pēc kura grupa devās ilgākā pārtraukumā, atjaunojot darbību 2015. gadā.

Dziesmas autori ir Ingus Sala un Mārtiņš Čerņevskis, to ierakstījis un miksējis Cacophonics bundzinieks Valērijs Černejs Kalna studijā Tukumā, bet pavadošo videomateriālu montāžu ar kadriem no ieraksta procesa un grupas ārpusstudijas aktivitātēm veicis grupas basists Aivars Daugavietis sadarbībā ar Edgaru Pogožeļski.

Aprīļa laikā Cacophonics plāno publicēt vēl divas dziesmas, bet grupas jaunais un pirmais pilna garuma albums "Fast Food is 4 Slow People" tiks laists klajā maija sākumā, kas tiks atzīmēts ar diska prezentācijas koncertu 10. maijā Latvijas 1.Rokkafejnīcā.

Grupa Cacophonics dibināta 2002. gadā Cēsīs, līdz šim izdevusi 2 minialbumus, 6 singlus, kā arī nospēlējusi aptuveni 250 koncertus, ar tiem viesojoties arī abās pārējās Baltijas valstīs, Slovākijā, Ungārijā, Polijā un Krievijā.

Vairāk par Cacophonics iespējams uzzināt grupas interneta vietnē www.cacophonics.lv.

Lasi vēl

Komentāri

Nu tad beidzot!
Tūļas!
Paldies!
Labs nāk ar gaidīšanu.
Neteikšu, ka 10/10, bet laba atgriešanās!
Prieks redzēt grupas, kuras paliek uzticīgas skanējumam, kuru dēļ tās palika aktuālas, nevis pievēršas klišejiskai popmūzikai.
Prieks arī, ka grupas sastāvs nav mainījies.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

24.aug
sestdiena

Rokfestivāls Vērte 2019

Rūjiena, Rūjiena
24.aug
sestdiena

Rock In Riga

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga
24.aug
sestdiena

The BIG Deal // Zona

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
24.aug
sestdiena

Reiner albuma Veidojot tagadni koncerts

NOASS, AB dambis 2, Rīga
24.aug
sestdiena

Lasti Kusto(RU)

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4

FORUMS