JAUNĀKIE IERAKSTI

Baložu pilni pagalmi izdevuši albumu Visi savējie

Baložu pilni pagalmi 20.06.2017. 10:57
Grupas vienpadsmitajā albumā ir 12 skaņdarbi ar Māra Šverna tekstiem.

Albums CD formātā pieejams mūzikas ierakstu veikalos un digitāli vietnē bandcamp, kā arī mūzikas platformās "Spotify”, "iTunes”, "Deezer” un u.c.. "Visi savējie" ir grupas vienpadsmitais albums. To ierakstīja un miksēja Ģirts Laumanis “Hodila records” Valmierā un Pēteris Pāss studijā “Marts” Rīgā no 2015.gada marta līdz 2017.gada aprīlim. Izdevējs: Naba Music.

Māris Šverns intervijā Latvijas radio par jauno albumu stāsta: "Albuma nosaukums "Visi savējie" - tie esam mēs visi, tie nav konkrēti cilvēki. Mēs visi kā cilvēce viens otram esam savējie. Albumā dažas melodijas ir arī ļoti senas. Tās mani ir vairāk vai mazāk vajājušas un, pateicoties šim albumam, es no tām esmu ticis vaļā - tās ir atkāpušās." Par dziesmu rakstīšanu: "Ar savu dziesmu melodijām es dzīvoju kopējā divistabu dzīvoklī - vienā istabā dzīvoju es, bet otrā melodijas un starp mums ir durvis. Es dzirdu, ka tajā otrā istabā ir troksnis un reiz pa reizei es tajā istabā ieeju un tās vienkārši paņemu."

Grupas tuvākie koncerti paredzēti 19.jūlijā K.K. fon Stricka villā, Rīgā un 4.augustā festivālā Laba Daba, Līgatnes novadā. 

Grupa "Baložu Pilni Pagalmi" tika izveidota 1994. gadā Rīgā. Tās līderis, kā arī mūzikas un lielākās daļas tekstu autors ir Māris Šverns. Pirmais grupas albums "Skaties!" tika izdots 1995.gadā. 

Lasi vēl

Komentāri

Super!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

27.jūn
ceturtdiena

SABER TIGER (サーベル・タイガーJapāna, heavy metal)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
29.jūn
sestdiena

Specific Moments(NO)

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
29.jūn
sestdiena

Riga Reggae

Tautas Harmonijas Centrs, Valmiera, L.Laicēna 2a
29.jūn
sestdiena

Careless afterlife

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
30.jūn
svētdiena

Vinila svētdiena

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga

FORUMS