FORUMS

skatuves kultūra

:) 17.01.2018. 07:39
Deiv, nemāci mūs dzīvot. Nu nekādas kultūras.
Dievs 16.01.2018. 19:58
Cilvēki, izbeidziet šo diskusiju. Nevienam tā nenāk par labu.
(0-0)->to $ANCHO 12.01.2018. 16:39
pis prom, deģīt. mums šeit tevi un citus "cik augstskolas esi pabeidzis?" tipa domātājus nevajag. ja cilvēks prot domāt, ir intelektuāli apdāvināts, ir iemācījes rakstīt, tad tas ir jāceļ gaismā, tas ir jāciena un jāmīl, nevis jāraksta kas tik debils.
(0-0) 12.01.2018. 16:37
kur komati, kuce? neko nevar saprast, bļa. iemācies savu sūda valodu, pirms lieto to!
medūza 07.01.2018. 00:30
nezinu kp izlasiju bet labs xD
$ANCHO 19.10.2017. 23:50
Wow, alternative.lv forums ir dzīvs! :D
izklausies diezgan gudrs čalis, cik augstskolas esi pabeidzis?
Wow, alternative.lv forums ir dzīvs! :D 12.10.2017. 20:25
Tādus "klausītājus", kā OP nevajag laist uz metāla končiem. Nav nekāda prieka spēlēt šādiem klausītājiem. Jo no viņiem nav nekāds feedback, nav enerģijas. Jau cik gadus es to redzu - cilvēki atnāk uz koncertiem un skatās uz tevi, kā baigie krītiķi. Tipa, "nu, ar ko tu tagad mūs iepriecināsi". Tas ir skumji... Atcerieties tos laikus, kad mums tādu jautājumu nebija. Baigo hardkora cienītāju Sidechain aplēja ar ūdeni! :D :D :D Lūk, tieši tāpēc es jau sen pat nemēģinu piedalīties mošā, jo baidos apvainot vienu no tādiem "hardkorščikiem" :(
Andris 31.07.2017. 01:09
lol 10.11.2016. 15:18
Wow, jūs gan visu ļoti nopietni uztverat. Kam šī čīkstēšana palīdz?
- Varbūt tam, ka pa 10Eur koncī mp varētu sagaidīt 10Eur koncīti nevis to pašu ko depo 20min slavas par velti....
Valdis 13.12.2016. 15:58
Aizķeroties aiz pēdējiem pāris komentāriem, man tomēr šķiet ļoti stulbi, kad vietējās krievu grupas ar publiku sarunājas angliski. Lielākai daļai krievu jauniešu, ko pazīstu, pirmā un labākā svešvaloda ir latviešu, kam tā arī vajadzētu būt, bet, protams, var būt visādi, ne par to stāsts. Pirmkārt, lai starp dziesmām pateiktu paldies un pieteiktu nākamo, ir jāzina ne vairāk par pieciem vārdiem latviešu valodā. Ar to tā kā būtu jāspēj tikt galā. Otrkārt, tas, ka amerikāņu elki mēdz lietot vārdus "motherfucker" un "fucking", nenozīmē, ka vietējam metālmūziķim starp dziesmām tie ir 20 reižu jāatkārto. Tas izskatās pēc kāda no tiem Krievijas TV šoviem, kur mūziķi cenšas atveidot citus mūziķus. Manuprāt, metālam tāda māžošanās nepiestāv.
Aicis 15.11.2016. 09:39
Patiesībā jau nav īsti tas svarīgi. Nezinu kāpēc lasot šo visu amizanto penteri atcerējos tieši to gadījumu.
Nigērijas Princis 15.11.2016. 00:54
No vietējiem vēl, šķiet, Preternatural mēdz runāt angliski, bet tas laikam saistīts ar to, ka gan uz skatuves, gan pie tās stāv divvalodīgi ļaudis. Līdz ar to tas kaut kā nekrīt uz nerviem, bet šķiet ok kompromiss, ņemot vērā, ka krievu valodu daudzi nesaprot. Un otrādi.
Aicis 14.11.2016. 20:44
Sūds ar ūdeni sejā! Reiz klubā Depo spēlēja grupa "Mea Culpa" un ar ~30 klausītājiem sarunājās angliski. Nespēju to pārdzīvot vēl šodien :D Skatuves kultūra...
andža 14.11.2016. 11:35
apraudājos, vnk iedomājos to skatu!
Ģirts 14.11.2016. 11:34
Nahuj es šo izlasīju!?
Nigērijas Princis 10.11.2016. 16:24
Parunājam par Donaldu Trampu?
lol 10.11.2016. 15:18
Wow, jūs gan visu ļoti nopietni uztverat. Kam šī čīkstēšana palīdz?
Nigērijas Princis 10.11.2016. 14:21
Saņemas drusku, ļaudis! Ne jau par konkrēto ūdens šalti vai kardāna vingrinājumiem galu galā ir runa. Es to uztveru kā nedaudz dziļāku vēstījumu, proti, grupas grib uzvesties kā rock-stāri ļoti nepiemērotos momentos, kas gluži vienkārši no malas izskatās muļķīgi. Vai tā ir traģēdija? Nē, protams. Tas necik neiespaido to, ka ļoti cienu visus, kuri kāpj uz skatuves un dara lietas. Tas ir vairāk nekā es pats, sēžot pie bāra, dzerot aliņu un baudot burvīgās melodijas.
Tomēr lai arī esmu draņķīgs spēlētājs, es esmu diezgan zajebiss skatītājs, tāpēc uzskatu, ka grupām nāks tikai par labu, ja pateikšu, ka nevajag teikt tādas lietas kā "TAGAD ES GRIBU, LAI VISI PIETUPJAS UN, SĀKOTIES BREIKDAUNAM, LEC KĀJĀS!" brīžos, kad zālē ir četri cilvēki. Nevajag pieprasīt circle-pit brīžos, kad mošo divi cilvēki. Kamon, divi cilvēki nevar izveidot apli!!! Nevajag koncerta laikā dirst skaņotājam, ja tev ir atskaņojusies ģitāra! Nevajag prasīt pagriezt gaismas, ja koncertvietā ir stacionāras gaismas bez gaismotāja!
vērotājs-klausītājam 09.11.2016. 08:00
Jā, es saprotu, par ko tu runā. Nē, man nav nekas pret Tevi personīgi, vai Tavu pieredzi. Mana doma ir pret mietpilsonisko koncertu apmeklētāju, kas nespēj saprast kur atnācis.
šādu pašu diskusiju esmu gatavs vērst pret grupām uz skatuves, kas dara pilnīgu huiņu tikai tāpēc, ka dzīvē nav bijuši uz normālu konci ar smadzenēm rociņā un kaut kur redzējuši klipā kaut ko un mēģina atdarināt. Tas ka grupu līmenis ir ai-ku-zems...nu tā ir. Slikti.
So no offense, es necenšos kādu nolikt personiski. Paldies, ka desmit gadus esi bijis turpat kur es, un cerēsim uz to labāko mūzikas attīstībā.
Klausītājs - Vērotājs 09.11.2016. 00:35
Es jau nesūdzos par smagās mūzikas kultūru un arī mani vismaz desmit gadus varēja atrast mošpita pirmajās rindās vai skrienot circle pītā, krītot dubļos un ar smiltīm pilniem zobiem lecot atpakaļ viesulī. Ja tu pārlasīsi vēlreiz manu oriģinālo komentāru tu redzēsi, ka es beigās pasaku, ka visam ir savs laiks un vieta. Hc skatuvē laistīšana ar ūdeni ir nereta parādība, patiesībā, kad biju Uk katrā koncī grupas atsvaidzināja līdz aumaļām piebāzto zāli, kur katrs cilvēks ar sarkanu purnu pārsvidis jēgu. Bet šeit tas nebija adekvāti. Nu nebija tas vajadzīgs, puišiem uz skatuves bija uznestas vairākas ūdens glāzes, un flippin divlitrigais alus. Šķiet, ka viņi jau bija pirms tam domājuši, ka varēs būt kā tie pasaules stāri un savus parkarsušos fanus atveldzēt. Bet viņi nolēja stāvošu auditoriju, cik cilvēki pie viņiem vispār mošoja uz vienas rokas pirkstiem var saskatīt.. Tie tad arī palika pie skatuves pārējie visi kā viens UZREIZ aizgāja uz bāra zonu. Nu ne jau es te viens tas neapmierinātais piepūties pūpēdis, nē im pretty safe to say, ka gandrīz visa publika, kas sanāca šo grupu klausīties jutās tieši tā pat kā es. Tajā brīdī tas bija pilnīgi neadekvāti un tas, ka vokāls neredz ka viņa darbības atbrīvo zāli un turpina atkārtoti darīt vēlreiz to pašu man liekas vispār pilnīgs idiotisma kalngals.
Klausītājs - Vērotājs 09.11.2016. 00:12
Varbūt tev ir taisnība, varbūt mana vieta par 10eur tiešām būtu bijusi sēdvieta teātrī. Jo redz mūziķi ir tādi kādi viņi ir, viņi taču ir mūziķi, metāls atļauj visu ir tik forši, kad jaunās grupas uz skatuves pārdzērušas jēgu spēlē, ir tik forši, kad pēc dziesmām tiek taisīti vingrinājumi ir tik forši noliet 10 cilvēku auditoriju ar ūdeni un tad brīnīties kur visi pēkšņi pazuda..vecais, ko tu cepies, tas tak metāls, te tak nedrīkst prasīt kvalitāti, we are wild and free and if you dont like it you can go fuck yourself.
metāla zīmju vērotājs 08.11.2016. 23:21
Un par komentāru pret "draudzenes brāļa mazdēla klasesbiedrs", es nesaskatu neko nepareizu. Ja cilvēks iet uz konci un izbauda metālu, kas tur par romantizesanu? Vai nu cepī vai necepī. Ja necepī metāla koncerti, ir tak tik daudz veidu kā klausīties mūziku. Nav jāapliek mūziķi, ka viņi dzīvajos koncertos ir tādi, kādi ir. Es uzskatu, problema ir klausītājos. Metāla koncerts ir tāds pats kā metāls. Runa ir par dziļāku būtību. Ko tad visiem būt kā Amon Amarth, kas ir 100% šovs un neaizķer neko? Žanriskā prostitūcija augstākajā mērā. Kobeins būtu bēdīgs tagad šo dzirdot, dabūtu nošauties otrreiz.
metāla zīmju vērotājs 08.11.2016. 23:12
...un turpinot līdzību, ja gribi lai pakaļa neizslid, brauc ar priekspiedzinas BMW jauno bundzu. Bet tas vairs nekad nebūs tas.
metāla zīmju vērotājs 08.11.2016. 23:09
Tā bija satīra, ja reiz nevaicā. Ņirgāšanās nav sarkasms un otrādi. Iemācies atšķirt tematisma žanrisko piederību. Doma ir - kāpēc ja Ozijs uzlej spaini, ir ahujenna, ja Rammstein principā tev dročī sejā, ir ahujenna, bet vot glāze MP, metālistu pasākumā ir vai vai vai? Īsts metāla koncis? Aizmirsti, jo publika vairs nav metālisti. Te ir runa par pieprasījumu un piedāvājumu. Ja nav meralistu kam spēlēt, un tu saki, jāmainās, tas jau vairs nebūs īstais metala koncis. Pagaidi, kad atstiepsies pa vienam šībrīža grandi (vecie) un metāls būs dead as fuck. Cilvēki grib metala sajūtu nekratot galvu, neizlejot alu un neesot tajā sajūtā, ko metāls pec būtības izpauž. Tāpēc nevajag čīkstēt. Runa or par metālu, nevis konci kā tādu. Salīdzinājumam tas ir kā sūdzēties, ka BMW ziemā izslīd pakaļa.
Klausītājs - AA 08.11.2016. 17:03
Tā nu ga nav. Pats kā izbijis mūziķis ar vairāk kā desmit gadu pieredzi uz skatuves varu pateikt, ka mūziķi darīs visu, lai tikai viņus gribētu klausīties vairāk un vairāk cilvēku. Nav labākas sajūtas, kad pēc koncerta pie tevis pienāk pilnīgi svešs cilvēks un pasaka atzinīgus vārdus par performanci vai mūziku vai skilu..
AA 08.11.2016. 16:38
Mūziķis tev nekad nepielāgosies. Vari sēdēt mājās un urbināt degunu. Mūziķim nepiš, jo uz konci atnāks draugi.
zOm 08.11.2016. 15:27
metāla zīmju vērotājs - Tu neko nepateici. Tikai ņirgājies.
metāla zīmju vērotāja draudzenes brāļa mazdēla klasesbiedrs - Beidz romantizēt. Latvijas koncertu apmeklētājs ir tāds kāds ir. Pielāgojies, mūziķi, vai uz tevi vairs neies skatīties.
metāla zīmju vērotāja draudzenes brāļa mazdēla klasesbiedrs 08.11.2016. 11:43
Sorry, bet - iet uz metāla koncertu, piedevām iekš MP!! paklausīties mūziku kulturāli!! un piketēt forumā pēc tam, kad "offered product didn't meet my expectations"? Lielā Ģilde ir gabaliņu atpakaļ priekš tā. Metāls nekad nav bijis par to. Tāpēc jau nav metāla vairs, jo metālisti joprojām izķērc zarnas pa muti, jo viņi joprojām tā jūtas un raksta dziesmas par to, a publika vicina iPhone un viņus nep**, atnākuši vnk patusēt. Ak dievs, aplēja. Ak dievs, pagrūda. Vecīt, es esmu laimīgs par katru sviedru lāsi, kas pirmajā rindā, kratot pačku, pil no vokālista, kas bietes sejas krāsā šļāc siekalas man virsū, kad es eju uz metāla končiem.
Starpdziesmu pauzes gan visiem ir problēma, kas jāatrisina katrai grupai vismaz vienreiz. Tur jā, piecas zvaigznes.
metāla zīmju vērotājs 08.11.2016. 10:00
Grūti laiki pienākuši!! Ai, ku' grūti!!
Vairs neir kā jaunībā, šeku, Led Zeppelin ne ūdeni ļautiņos lēja, ne Rolling Stones tirinājās un ķērca aizkapa balsēm.
Bet tagad - Dieviņ mīļo! Atbrauca uz Rīdziņu kaut kāds Ozīts? Ozis? Un tak dzied un lej ūdeni spaiņiem; reku, puisim tagad sirsneņa raksta, visi tagad saskatījušies to angļu ķēmu un slapina cilvēkus. Kur tad lai mierīgi to tējiņu bauda? Un skaļi spēlē, mīļie, skaļi!! Agrāk daudz klusāk spēlēja!..
Ai, sirsneņa sāp! Kultūra galīgi pagremusi. Atbrauc vācu puikas, kaut kādi Ramštein, ai atmiņa netur, nu labi un zin', kas viņiem? Šitas nu, vīriešam daikts! Nu liels!! Braukā pa skatuvi un pūš kaut ko baltu cilvēkos!! Es šito redzēju, dabūju uz grēksūdzi iet un svecīti Dievmātes godam likt...mācītājs gan mierināja, sak' tādi laiki, pats esot jaunībā klausījies. Es nu gan noskurinājos, bet nu mācītājam arī velns stāv tuvu kārdinādams.
Pag nu kur paliku? Nu redz vispār metāls tagad nu nemaz kā jaunībā. Mellās drēbēs visi, es tak kā šodien atceros Judas Priest kad tie vēl pēc cilvēka ģērbās, smukiem krekliem. Alu dzer, rokas vicina, bļaustās, dziedāt neviens nedzied, ķērc nelāgā balsī. Uz grunti iet, uz grunti. Ai mīļo stundiņu, gals klāt es jums saku!!
Vējonis 07.11.2016. 22:48
:D
Aikucs 07.11.2016. 14:23
Super! Raksti vēl.
Lapas: 12

Pievieno komentāru

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.