FORUMS

metināšanas instruktors

-> andža 13.12.2016. 13:39
Vari Rakovskim (tas kur no relicseed) pajautāt. Nav pasaules labākais ģitārists, bet to ko spēlē spēlē labi. Un varbūt tev arī der
andža 12.12.2016. 13:30
O tur tāds ņūmetāla piesitiens jūtams biški.
Nigērijas Princis 24.11.2016. 15:22
Kamēr tauta četros no rīta pālī sēž un komentē Alternative.lv, tikmēr man ir ticība nākotnei.
klaviatūras bruņinieks - Nigērijas Princis 24.11.2016. 14:14
Jā, jo HC sastāv no pieciem! ouch, trakas pohas vai manu vai! :(
sory par ūberagresīvo textu...šķiet, ka dzert un sēdēt onlainā nav pats prātīgākais...
Nigērijas Princis 24.11.2016. 14:07
Atlaid nervus. Es iesmēju par klasisku HC stereotipu, nevis par tevi. Tagad gaidu izvērstu komentāru par to, ka nav jau tā, ka HC sastāv tikai no četriem akordiem.
klaviatūras bruņinieks - Nigērijas Princis - andža 24.11.2016. 04:16
es nevienā brīdī neteicu, ka esmu "dievs" vai to, ka esmu par kādu pārkāks, bet, ja tev ir puisim kaut kas jēdzīgs iesakāms , tad lūdzu,sāc rakstīt, nevis dirst manā virzienā. Mēs esam uz viena kuģa. LOH,
To visu pasakot lūk tas ko savulaik darīju uz ģitāras, bet šis noteikti nav nekāds meolodic death metal.
BET šis varētu būt labs ieskats tajā, ko var izdarīt pilnīgā pašmācībā, lai gan kā jau teicu es pats sevi piemēram neuzskatu par baigo pro un otrkārt darbojos vispār citā stilā.youtube.com/SQEuGOKMYB0 gan L gan R ir mans.
andža 11.11.2016. 07:57
Ja nav noslēpums, kādā HC blicē spēlē (vai esi spēlējis)? Vnk. man ir ari neliela pieredze šajā virzienā (gan uz 4 stīgām).
Nigērijas Princis 10.11.2016. 16:23
"kad sapratu, ka mana sirds pieder hc- to man visu nācās iemācīties pašam."
Jā, visus četrus akordos un taisnu pirkstu! :D
andža 10.11.2016. 10:42
Domu uztvēru. Vispār esmu epizodiski gājis pie dažiem gičas skolotājiem, tikai citā novirzienā - jāsaka man ļoti nāca par labu - pat ja no A līdz Z visu "neiemāca", var ļoti daudz labas idejas pasmelties ko pašam tālāk attīstīt, labus padomus, nedaudz atšķirīgu viedokli. Dažādiem ģitārētājiem jau tā pieeja vairāk vai mazāk atšķiras.
klaviatūras bruņinieks 09.11.2016. 12:56
idk. Savulaik mācījos pie ģitāras skolotāja, man tika iemācīti pamati, šis tas no blues , mazliet pieskāros jazz, bet , kad sapratu, ka mana sirds pieder hc- to man visu nācās iemācīties pašam. Pat bez video skolām. Es pat nezināju, ka ir tāds drop tjūnings. Nu metāls nav nekāda mistiska zinātne. Tikai mācoties dziesmas un tabus arī iemācīsies un izveidosi to savu stilu. Un kas tev liek domāt, ka ģitāras skolotājs, varbūt, kāds students, kurš vēlas piepelnīties tev parādīs kā labāk? Es pats tev varētu pamācīt visu ko protu, bet vai tas būs pareizākais? Es to pašu sweeping tehniku iemācījos no nulles un kaut kā pilnīgi pa savam biju pirmais pagastā, kurš mācēja uztaisīt tādu knifu kā pick harmonics, (kuru vienkārši redzēju Līvu koncertā un pēc tam mājās neskaitāmas stundas dročijot savu lāpstu man beidzot izdevās dabūt to nolāpīto pīkstienu :D ) , tev ,varbūt, tā galīgi nesanāks un tu tikai samocīsi roku no manas skološanas..beigās tāpat darīsi pa savam. Kā jau teicu vislabāk ir pašam saprast kas tev strādā vislabāk, ar nosacījumu KA TU SPĒLĒ TĪRI UN PRECĪZI. Ja tu spēj izspēlēt savu rifu precīzi, tīri un nepeldot ritmiski, tad pohuj spēlē kaut vai ar kāju pirkstiem. Tāpēc jau youtubā tu nevarari atrast kā ir 100% pareizi, jo mēs neesam roboti, tev ir jāsaprot kas tev ir jāpanāk ar rokām. Kur tev ir jāslāpē stīgas, kur tev jātur roka, lai efektīvāk izspēlētu notis, kas jādara, lai sweepojot citas stīgas nerezonē utt. Ja tu to izproti, tad praktizējoties un eksperimentējot tu atrasīsi vislabāko pieeju , kura strādā tieši tev.
lol 09.11.2016. 12:01
Tāpat tās fičas tavā vietā neviens neiemācīsies un nesapratīs. Internetā tagad ir tik daudz un dažādi resursi, ka tev dzīvē neviens neko diži labāku neparādīs...
andža 09.11.2016. 10:08
youtube ir forši, bet reizēm vajag lai parāda konkrēti kā ko darīt vai spēlēt, youtubā ne jau visi ir profiņi un ja salīdzina youtube ģitāru koverus un koncertu video, reizēm var atklāt ka koveros nebūt ne viss atbilst oriģinālam. Arī tie padomi, ko viens otrs "youtube"s spečuks bārsta - ir gadījies pārliecināties, ka praksē tas, kas izklausās pareizi teorētiski, labi strādā praksē, reizēm labi strādā tieši "nepareizā" tehnika. Tāpēc mani interesē tieši cilvēks - praktiķis, kurš pats kapā uz skatuves un var arī pamācīt dažādus knifus un tehnikas tieši konkrētajos stilos. No kādām pakāpēm sastāv harmoniskais minors utml. - to protams arī ir labi zināt, bet šāda tipa informācija mūsdienās vispār nav problēma.
Vai pie mums ir kāds spečuks, kurš pats spēlē un arī māca? Es vnk. pēdējā laikā galīgi neesmu lietā kursā, kas vispār notiek Latvijas "smagajā galā".
klaviatūras bruņinieks 08.11.2016. 17:54
Var jau vienkārši youtube paskatīties dažādas videoskolas, mūsdienās ir tik daudz dažādas informācijas jo vairāk meklē, jo vairāk informācijas atradīsi un sāksi atsijāt kas ir tev un kas nē.
Bet nu lielos vilcienos tev ir vajadzīgi labi pamati. Kā pats rakstīji, ka neesi iesācējs, bet
tomēr pieminēšu, ka smagajā mūzikā ir savi pamati, kuri ir vienkārši jāmāk, lai kāds nebūtu stils ko esi izvēlējies. Piemēram dažādi muting stili, no kuriem must learn būtu palm muting, mūsdienās tādos stilos kā djent ir vēl daudz un dažādu variantu, kurus arī vēlāk varēsi mācīties. Kā arī smagajā mūzikā ir visai svarīga mediātora tehnika iemācies kārtīgi alternative picking, kas ir labs pamats ātriem rifiem. Loģiski uz ladām jāizmanto visi četri pirksti, un jāpierod pirkstus turēt salīdzinoši tuvu stīgām (kas ir ļoti daudzu pavisam iesācēju kļūdas). Iemācies nošu pozīcijas uz ladām, lai vari lasīt tabus un saprast kādu noti tu spēlē. Mācies tabus savām mīļākajām grupām un dziesmām, ja mācies dziesmu - paskaties youtube kā to spēlē profesionālis. Tev būs nojausma par to kādā pozīcijā atrodas pirksti un ko dara mediātora roka. Tā arī lēnām, sēžot pie metronoma centies izspēlēt to pašu cik vien tīri iespējams. Pats galvenais padoms šeit būtu nesteigties, bet spēlēt tīri. Jo kad tu rakstīsi savas dziesmas tev būs jāvar tās izspēlēt precīzi un tīri. Tu vari spēlēt sarežģītus rifus, bet tie tāpat izklausīsies pēc sūda, ja tev nebūs iedzīta precizitāte, akurātums un ritms. Tāpēc visu vienmēr mācies lēnām. To arī jebkurš skolotājs un jebkurā videoskolā teiks.
Ja tu īsti nezini ar ko iesākt tad labs variants būtu children of bodom - everytime i die ritma sekcija. Dziesmai ir vidējs temps, tajā ir daudz palm muting un artikulācija. Kā arī daduz vidēji lēnu/ātru solo. Nemēģini uzreiz mācīties ātros sešpadsmitdaļu soliņus, bet tieši ritma sekciju un lēnākos soliņus, kad jūti, ka tomēr vari pāriet nākošajā līmenī, tad šajā pašā dziesmā ātrie solo tiek spēlēti sweeping tehnikā, kura šobrīd smagajā mūzikā arī ir must learn. Visā visumā šī ir izcila dziesma ko iemācīties.
andža 08.11.2016. 16:06
Vai varat ieteikt kādu, kurš labā līmenī var palīdzēt apgūt ģitāres dīdīšanu (interesē konkrēti melodic death metal un radniecīgie novirzieni). Ir šādas tādas prasmes un priekšzināšanas, t.i. nevis no 0, bet interesē tieši minētie novirzieni - praktiķa skatījumā.

Pievieno komentāru

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.